reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Czesc dziewczyny, przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje, ale nie bylo czasu usiasc i spokojnie poczytac/popiasac.
Pawimi - najpierw odpowiedz na twoje pytanie - ja w pracy duzo czasu spedzam w drukarniach offsetowych, w takich co sie drukuje np. katalogi reklamowe, etc. Duzo niekorzystnych zwiazkow chemicznych. Kolezanki w PL mialy zakaz pracy, poniewaz wdychanie oparow farby moze miec niekorzystny wplyw na rozwijajcy sie plod. Ale wiem tez jak sie tutaj pracuje, dlatego tak sie martwie o to zwolnienie.
WAMA - mieszkam w Nowym Jorku, jednak jesli mozesz kogos polecic, to bardzo prosze, jestem moblna, ze tak powiem.
 
reklama
faktycznie warunki niezbyt sprzyjajace rozwojowi plodu, ja mialam latwiej bo praca wylacznie biurowa, plus troche jezdzenia ale to dalo sie wytrzymac, mozna by sie przyczepic ze warunki stresujace i fakt jak ktorys klient mi mocno nastapil na odcisk to hormony sie burzyly, zreszta ogolne zmecznie tez dawalo sie we znaki, zima, dwoje starszych dzieci itd...ale musialam wytrzymac do konca. Nie bylo takiej opcji ze zwolnienie ;-) Twoj przypadek jest nieco ciezszy, moze znajdzie sie jakis tutejszy lekarz ktory spojrzy na to w podobny sposob do Twojego punktu widzenia. Co kraj to obyczaj niestety....Powodzenia zycze.
 
Dzieki wielkie :-) Wiesz, moge wziac urlop, ale taki dlugi to tylko bezplatny, a nie chcialabym rezygnowac z pieniedzy, tym bardziej beda potrzebne. Moze WAMA mi tu cos jeszcze podpowie w sprawie lekarza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc, czasem tu zagladam choc nie mieszkam w usa ale czasem jestem w nowy jorku i tak z sentymentu podczytuje co sie u Was dzieje. GRTULUJE evausa1 synusia, niech rosnie zdrowo!!!

dziewczynyz NY a moze ktoras z Was potrzebuje niani??? dajcie znac na priv.
 
witajcie,
pojawilam sie na chwile kilka miesiecy temu, a poniewaz na forum nastala dluuuuga cisza, zrezygnowalam z zagladania tutaj az do dzisiaj...

Wrocilismy wlasnie do niesamowitych upalow (mieszkamy na Fl), 2mce wakacji ktore spedzilismy w Polsce byly najdluzszymi wakacjami w moim zyciu i jednoczesnie najbardziej mnie rozczarowaly

filemonka
- ja jestem na etapie szczepien. Nikt mnie nie zmuszal zebym szczepila dziecko, zdecydowalam sama i zrobilam to metoda tradycyjna i tak mam zamiar robic dalej. Ubezpieczenie ktore mam pokrywa koszty wszystkich szczepien.

ewausa-gratulacje!!

aga-wozniak- moi rodzice mieszkaja dokladnie tam gdzie ty, moze kiedys przy okazji mojej wizyty u nich wpadniesz na kawe, zapraszam

to tyle,lece, jestem uzalezniona od DEXTERa :-)
 
Dzieki wielkie :-) Wiesz, moge wziac urlop, ale taki dlugi to tylko bezplatny, a nie chcialabym rezygnowac z pieniedzy, tym bardziej beda potrzebne. Moze WAMA mi tu cos jeszcze podpowie w sprawie lekarza.

aleksandra ja znam Dr. Cioczek, ona przyjmuje na Brooklynie, tu masz jej info Dr. Anna Cioczek, DO, Brooklyn, NY - Obstetrics & Gynecology

pawimi no troche mnie nie bylo, a to wszystko przez moje dogi, tyle przy nich jest pracy, ze na nic nie mam czasu, i na dodatek na koniec miesiaca jeszcze jeden do mnie przyleci z Hiszpanii :)))) Kochana jak chcesz to daj znac :) zaraz Ci jednego wysle!

evaUSA1 Ogromne gratulace !!!! Jak minal porod? naturalny czy cc? ile wazyl synek i jaki byl dlugi i jak ma na imie???? Jeszcze raz gratulacje.
 
reklama
Do góry