reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Dziewczyny mam zagwozdke..
Od jakiegos czasu mysle wyjechac do USA na stale. Bylam juz 2 lata na Green card ale juz nie mam szansy na niej wrocic bo za dlugo jestem poza granicami USA.
Mam przyjaciolke na Florydzie, ktora namawia mnie zebysmy przylecieli do nich. Jej maz mowi, ze robote zalatwi, na czarno przeczekamy az dostaniemy GC (sponsoruje nas tesciowa, czeka sie ok 10 lat).
Mm nie wie nic, kiedys cos rozmawialismy ale ucichlo, on ma mame w NJ, ona chcialaby zebysmy przylecieli do niej ale ja w NJ pod zadnym pozorem nie chce mieszkac.
Nie mowilam nic mm o propozycji przyjaciolki i jej meza, bo boje sie rekacji, tymbardziej ze dzis juz mi mowi ze mozemy powoli wyslac rzeczy do PL (za rok planowy powrot). Ja chce do PL ale boje sie, ze finansowo sie nie przyzwyczaje, ze pracy nie bedzie..
Co robic moje Panie?
Nielegalnie bedzie baaardzo trudno, boje sie..nie wiem czy ryzykowac.
 
reklama
no i zapadla decyzja - wylatujemy do NY, nie mamy pracy, dzieci nie sa zapisane do szkoly w NY - wszyszystk o dopiero po przylocie. nie znam biegle jezyka angielskiego ale jestem jakos pozytywnie do wszystkiego nastawiona :) Gdybyscie mi podopowiedzialy/opowiedzialy o swoich doswiadczeniach z amerykanska szkola i etc. bylabym ogromnie wdzieczna. Na gazeta forum nic sie nie dzieje - moze zle patrzylam... :confused:
 
Hej, czy ktos tu zaglada? Ja mieszkam w Chicago. Prawie 4 miesiace temu urodzilam synka. Odwiedza ktos ten watek?

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Do góry