reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

ale piekne zdjecia!!! u nas niestety wieczorem oglosili ze...listopad powraca na swoje miejsce i bedzie ochlodznie co odrazu jest dzis odczuwalne....teraz sloneczko sie pojawilo ale caly dzien pochmurnie bylo i moze temperatura nie tak straszna co ten nasz charakterystyczny lodowaty wiatr :-( no coz....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga zdjecia sliczne.

Pawim rzeczywiscie dzis duze ochlodzenie a w sobote to jeszcze w samej bluzeczce biegalam i nazekalam ze za cieplo.Bardzo nie lubie takich zmian temperatur bo potem tylko przeziebienia w rodzince.

Ja dzis tak niewyspana i normalnie czuje sie jakby ktos jakims dragiem mi przywalil przez glowe.Padam na twarz.
 
Aga zdjecia rewelacyjne. Super, ze macie dostep do pelnego oceanu. Ja musze troche pojechac, zeby zobaczyc. :-:)-:)-( A uwielbiam, te fale i ten piaseczek. Super!!!
Co do pogody to u nas na razie rewelacja, aby tak dalej.:-):-)
 
A co tutaj znowu tak cichutko sie zrobilo?? :-p;-)
bo Domiska przestala pisac :-):-):-):-D

a tak a propos to oddajcie mi pogode!! u mnie juz drugi dzien leje i paskudnie zimno sie zrobilo :-( taki wstretny typowy listopad...i gdzie moje listopadowe lato poszlo??
 
Ostatnia edycja:
reklama
wstawie wam moje dzieci najmlodsze :-) pani Domiska juz miala okazje widziec ale reszta pan nie...


a jak sie czuja nasze ciazowki? Owlrene, Wama i Dusia?
 
Ostatnia edycja:
Do góry