reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

ja w ciazy nie jestem hihi ale sie nie szczepie choc szczepionki dostepne.. malej tez nie bede szczepic :)

aj co do Swieta Dziekczynienia ojjjj u nas tez o wieleeee za duzo jedzonka bylo haha i nadal jest lol :D ale bylo przepyszneeee, pojadlam oj o wiele zbt duuuuuzoooo :D

ide teraz robic sniadanko jakies :D
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie.Rozgladam sie za wozkami i szczerze to jestem w dylemacie. Nie chce bardzo drogiego wozka bo mam ograniczenia finansowe,a te tanie z fotelikami wydaja mi sie strasznie sztywne.Nigdy nie mialam do czynienia z amerykanskimi wozkami.Podobaja mi sie te trzykolowe bo maja pompowane kola,ale slyszalam ze sa niewygodne.Moze mi polecicie cos sprawdzonego.
 
Dziewczyny mam pytanie.Rozgladam sie za wozkami i szczerze to jestem w dylemacie. Nie chce bardzo drogiego wozka bo mam ograniczenia finansowe,a te tanie z fotelikami wydaja mi sie strasznie sztywne.Nigdy nie mialam do czynienia z amerykanskimi wozkami.Podobaja mi sie te trzykolowe bo maja pompowane kola,ale slyszalam ze sa niewygodne.Moze mi polecicie cos sprawdzonego.
tak :-) polecam Bumbleride Indie, do niego mozesz zaczepic fotelik - kazdej dowolnej firmy, siedzisko ma bardzo obszerne i wygodne dla dziecka, duza buda, spory koszyk, do tego mufka na nozki, wspaniala amortyzacja, bardzo wygodny do prowadzenia, siedzonko rozklada sie na prawie plasko i ma chyba z 5 pozycji, zmiast palaka mozesz zapiac tzw snack pack czyli tacke na picie i snacki.
tutaj fotki mojego dziecia jak bylo starsze - to chyba ze 2 mc temu i jak byl calkiem maly w tym wozeczku.
Picasa Web Albums - pawimi455
Picasa Web Albums - pawimi455
Picasa Web Albums - pawimi455
Picasa Web Albums - pawimi455
 
Owlrene ja mam taki.
Eddie Bauer Endeavor Travel System : Target
Jestem zadowolona, cala zime Natalke przewozilam w tym wozeczku, bo tu z przodu sie zapina i jest taka godolla. Jest dobry do prowadzenia. Jest naprawde duzo wozkow na tym amerykanskim rynku, na pewno cos wybierzesz.:-):-):-)
A jeszcze jedno Ci dopowim, bo jak bym drugi raz miala kupowac to kupilam bym tali wozeczek tylko do Car Seat, ja zawsze wyciagalam wozek z samochodu a potem na to car seat. O cos takiego to jest niewielkie i bardzo podreczne
http://www.target.com/Kolcraft-Universal-Infant-Seat-Carrier/dp/B001FCM24E/ref=sc_qi_detaillink
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za informacje.
Pawim super wozeczek tylko moj skrzywil sie na cene,bo od grudnia zostajemy tylko na jego pieniadzach.Lekarz zabronil mi pracowac.
Kasiek Twoj mi sie podoba tylko powiedz co z tymi malymi kolkami bo wydaja mi sie strasznie ciezkie do prowadzenia.Nie jest takim sztywnym skrzypiacym wozkiem?
Wiem ze tu jest duzo wozkow.Tylko ja przyzwyczajona jestem do Polskich z gondola i duzymi gumowymi kolami,a te wszystkie to albo trzykolowe(do ktorych ciezko mi sie przekonac)albo z tymi plastikowymi kolkami.No nie mowie o tych za 700-1000$,ale jakbym pewnie taki kupila to mezus by osiwial.Swoja droga tu mniej uzywa sie wozkow niz w Polsce,wiecej fotelikow samochodowych.

Kasiek a ten wozek do fotelika to ciekawa rzecz i moze caly czas byc pod reka w aucie.
Mysle ze sie na to skusze.Widzialas to na zywo?Wszystkie foteliki podejda do niego?
 
Ostatnia edycja:
Bumbleride mozna kupic z drugiej reki juz za $150-200 (zerknij na craigslist) badz nowy ale starszy model za znizkowa cene na eBayu. Nawet teraz powinny byc okazje ze wzgledu na konczacy sie rok. Wozki do fotelikow nie zawsze pasuja do wszystkich, jest ich kilka na rynku (chyba 3 z tego co wiem) i musisz sprawdzic ktory jest kompatybilny z ktorymi modelami. Zaden nie pasuje do fotelika Maxi Cosi. Ten ktory Kasiek wkleila jest zwyklym amerykanskim wozkiem, ja go niestety nie moge polecic (kasiek bez obrazy :-) )a jezeli ty szukasz wozka podobnego do tych europejskich to napewno ten nie spelni twoich oczekiwan.
 
Co do wozkow to ja tez bym nie polecala zadnych wozkow takich jak Graco lub eddie bauer lub tego typu wozki. Jak dla mnie to sa strasznie plastikowe.
Bumbleride tez mozesz kupic taniej na ebayu. A co do tego wozka co sie przypina fotelik to ja bym go jeszcze nie kupowala bo moze akurat kupisz taki wozek co siedzenie sie bendzie sciagac i na sam stelaz bendziesz mogla przypiac fotelik.
 
reklama
A co do tego wozka co sie przypina fotelik to ja bym go jeszcze nie kupowala bo moze akurat kupisz taki wozek co siedzenie sie bendzie sciagac i na sam stelaz bendziesz mogla przypiac fotelik.
fakt, bo jesli kupisz jakis w stylu chociazby tego wlasnie bumbleride to fotelik zapniesz spokojnie na nim za pomoca adepterow ktore juz sa z wozkiem. Moge polecic jeszcze Baby Joggera :tak:
 
Do góry