reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

reklama
haha:-):-):-) a ja wszystkim odradzam Graco i tym podobne wozki jak tylko moge, dla mnie to ostatnia kategoria wozkow i niestety moim prywatnym i smiem odwaznie twierdzic doswiadczonym ;-) zdaniem w tej akurat dziedzinie amerykanie sie nie nauczyli jak powinien wygladac a co wazniejesze funkcjonowac porzadny pojazd dla malucha. :no: no ale jak widac wiele osob nie ma albo porownania albo po prostu specjalnych wymagan stad sa w stanie zadowolic sie tym co oferuje rodzimy rynek.
owlrene pomysle o zmianie zawodu jak moje ubezpieczenia przestana przynosic mi dochod :tak:
dusia ten caly babies r us jest dosc drogi wiec nawet z tymi znizkami bardziej oplaca sie kupic na necie zwlaszcza ze jeszcze tax lokalny dochodzi ktorego nie ma kupujac w internetowych sklepach.
 
haha:-):-):-) a ja wszystkim odradzam Graco i tym podobne wozki jak tylko moge, dla mnie to ostatnia kategoria wozkow i niestety moim prywatnym i smiem odwaznie twierdzic doswiadczonym ;-) zdaniem w tej akurat dziedzinie amerykanie sie nie nauczyli jak powinien wygladac a co wazniejesze funkcjonowac porzadny pojazd dla malucha. :no: no ale jak widac wiele osob nie ma albo porownania albo po prostu specjalnych wymagan stad sa w stanie zadowolic sie tym co oferuje rodzimy rynek.
owlrene pomysle o zmianie zawodu jak moje ubezpieczenia przestana przynosic mi dochod :tak:
dusia ten caly babies r us jest dosc drogi wiec nawet z tymi znizkami bardziej oplaca sie kupic na necie zwlaszcza ze jeszcze tax lokalny dochodzi ktorego nie ma kupujac w internetowych sklepach.

Ja jestem tego samego zdania co Pawimi, co do graco. Nigdy w zyciu bym go nie kupila. Jest tyle innych fajnych wozkow. Ja raz mialam okazje przejechac sie takim wozkiem kolezanki i nigdy wiecej :-D

Moze i masz razje. Niewiedzialam ze doliczaja jeszcze jakis dodatkowy tax oprucz tego normalnego. To moze doradzisz mi gdzie kupic posciel do lozeczka bo wlasnie szukam i jak narazie to w babiesrus maja najtaniej bo tez jest 20% znizki na posciel.
 
jak masz dodatkowy kupon moze czy cos to spoko mozesz posciel od nich brac....ja bym kupila w LandOfNod albo swoim PBKids, kiedys u mnie w illinois byl taki sklep z posciela i lozeczkami ze 20 lat ale pozniej chyba zbankrutowali, dla Olivera tam kupowalam lozeczko i posciel......mieli naprawde super rzeczy, niepowiem drogie ale wyjatkowe. A probowalas CSN Baby? oni maja dosc konkurencyjne ceny na wiekszosc rzeczy.
Masz jeszcze tutaj Baby Crib Bedding and Nursery Decor with Free Shipping
Crib Bedding Sets Categories:
Nursery Bedding,Crib Bedding
http://www.ababy.com/
a tutaj troche taka upscale :-) dla pocieszenia oka Shop our Online Store for Baby Bedding, Nursery and Children's Bedroom Collections & Furniture – by Serena & Lily
Children's Bedding: Kids bedding, baby bedding and custom decor
 
Ostatnia edycja:
i pewnie masz racje, bo jak nie masz budzetu na to zeby poza pocieszeniem oka poszalec to na cholere ci falbanki i wzorki na ktore mala rzygnie w pierwszy dzien i odwali kupke w drugi :-) jak masz posciel po malym to spoko mozesz uzywac, nawet niewiadomo kiedy ten okres lozeczkowy przeminie a wtedy bedziesz mogla nad czyms pomyslec co bedzie dluzej w uzyciu na doroslym juz lozku.
 
Witajcie kochane. Widze, ze temat wozkowy sie rozwinal. Ja w sumie nie mialam od kogo dowiedziec sie czegos o wozkach. Zawsze sadzilam, ze te trojkolowce sa tylko do tego, ze jak sie chce biegac do wtedy ten wozeczek jest superancki. Ja poprostu obserwowalam mamy z wozkami, ktora jaki ciagnie i potem na internet i szukalam jakis opinni. Jak juz bardzo mi sie podobal to do sklepu i ogladalam. Z moich opserwacji to polowa lub nawet wiecej to Graco, Evenflo. Duzo jest tez firmyPeg Perego, z ktorego moja kolezanka jest bardzo niezadowolona, wiec odradzala mi zakup.Wazne wlasnie, aby latwo mozna bylo wszytsko zdjac wyprac i zalaozyc.
Co do poscieli to tez sama sobie skopletowalam. Jesli o mnie chodzi to mi nie przypadly do gustu na kolderki, ktore sa w tych zestawach (moze tylko na takie trafialam:szok::szok:). sztywne, sztywne i jeszcze raz sztywne. Natalka spi pod duzym kocekiem zlozonym na pol i do tego uszyty pokrowiec. tak wiec i cieplo i przyjemnie i mozna dzieciatko utulic :tak::tak::tak:.
Wama super, ze zobaczysz brata. Ja spedzalam kiedsys wiele swiat sama (bez najblizszej rodziny) oj to jest ciezko. Ktoregos kolejnego roku to nawet juz mi sie odechialo swietowac. :-:)-(, takiego mialam dola. Ale teraz jste juz super, od 6 lat jestesmy wszyscy razem, duzo nas przy stole i caly czas rodzina sie powieksza. Tylko sie cieszyc.
teraz moj mezulek teskni, bo on znow wszytskich ma w Polsce.:-:)-:)-(
 
reklama
omamo jak tu wozkowo sie zrobilo!!!! :D

my tez mielismy graco travel system i tez nigdy nie mialam okazji na jakies narzekanie :)))

Wama ijeeeee jaki prezent! mamo i po 4 latach! to dopiero edzie radosssc kochana przepiekne swieta beda!!!!!!

ja tez powoli powoli chyba ede sie przymiezala :D juz grudzien wiec za kilka dni moze porozgladamy sie za choinka!? :D ajj juz sie doczekac nie moge jak bedzie pieknie pachniec w domu.. przystroimy ja i reszte domku mmm :D moze zaczne robic pierogi zeby pozniej bylo mniej :) ajjjj ja kocham swieta!!!! :D
 
Do góry