reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

omamo jak tu wozkowo sie zrobilo!!!! :D

my tez mielismy graco travel system i tez nigdy nie mialam okazji na jakies narzekanie :)))
bo ty prawie wozka nie uzywalas haha, sama mi mowilas :-):-):-)
Owlrene na priva wkleilam ci linka z craigslist, mysle ze powinnas sobie to zobaczyc;-) ;-)Umow sie moze i podjedz tam z mezulkiem to sobie ocenicie stan wozeczka i potargujecie cene ale mysle ze ze zdjec wyglada na warty uwagi.

Dzisiaj konczymy dekoracje swiateczne, bo wczoraj ani ja ani maz nie mielismy humoru....
 
reklama
Dzieki Pawim widzialam rzeczywiscie wyglada na dobrze utrzymany.
Tylko musze go G pokazac i moze i sie zainteresuje bo cena tez ciekawa.
 
pawimi kazdy ma co lubi, ja moge komus doradzic ale nie bede narzucac swojej opinii. Ja nie znam wozkow z Polski i z Europy, a kupujac graco ( w sumie byl to baby shower gift, ktory sama wyberalam) wyprobowalam go w sklepie i nie narzekalam i dalej narzekac nie bede. Ja wole miec wozek nowy niz uzywany po Bog wie kim. Niewiele jest uczciwych ludzi i szanse, ze trafie na kogos kto mowi o nich prawde sa znikome.

Domiska ciesze sie bardzo, juz sie doczkeac nie moge. A tak wogole to moj tata wlasnie siedzi w samolocie do PL :)

Ja polecam sklep www.albeebaby.com czesto maja dobre przeceny. Kupowalam u nich high chair i car seat i bardzo bylam zadowolona z ich serwisu i shipping.
 
ja tez u nich swoj car seat kupowalam i udalo mi sie dostac naprawde niezla cene wiec moge sie podpisac pod stwierdzeniem zeby stronke ich smialo polecic. Jesli chodzi o wozki...tak jak juz wczesniej napisalam kilka postow wyzej kazdy ma inne wymagania, wyobrazenia i potrzeby ....dlatego jest tyle producentow i przedzialow cenowych...Owrene sie jasno wyrazila ze nie podobaja jej sie tutejsze modele stad rozpoczelam temat, a nie kampanie przekonujaca kogos do zakupu tego co mi sie podoba. Zreszta wymienilysmy sie prywatnymi informacjami poza forum wystarczajaco na tyle zebym mogla wiedziec co moge jej polecic. Jesli chodzi o wozek uzywany...jesli masz mozliwosc go dokladnie zobaczyc przed zakupem i ktos mial faktycznie 10 wozkow w garazu przy jednym dziecku to dlaczego mam nie zakupic porzadnego produktu za znizkowa cene? Umawiajac sie z kims z craiglist mniej wiecej mozna miec wyobrazenie o uzytkownikach widzac w jakiej okolicy czy domu mieszkaja i w jaki sposob utrzymane jest ich otoczenie i przedmioty ktorych sa wlascicelami. Jesli wszystko wyglada w porzadku to prawdopodobnie i wozkiem nie przewozila workow z ziemniakami...Najwyrazniej Dusi tez nie zadawala rodzima produkcja bo z tego co wiem szuka wozka z innej kategorii a wiec to nie jest tak ze ja zmuszam kogos do akceptacji moich pogladow bo wszystkie oprocz mnie uwielbiaja Graco :-)
 
Mi sie wydaje ze to wlasnie jest tak jak Pawimi pisze kazdy ma poprostu inne potrzeby i co innego wymaga od wozka. I jeszcze jest kwestia napewno tego gdzie sie mieszka, i gdzie sie bendzie jezdzilo tym wozkiem. I tez tak jest ze ktos jak nie mial innego wozka oprocz wlasnie takiego typo amerykanskiego graco to poprostu nie ma poruwnania z tym jak sie prowadzi inne wozki.
 
Najwyrazniej Dusi tez nie zadawala rodzima produkcja bo z tego co wiem szuka wozka z innej kategorii a wiec to nie jest tak ze ja zmuszam kogos do akceptacji moich pogladow bo wszystkie oprocz mnie uwielbiaja Graco :-)

Ja szukam szukam i znalesc nie moge haha. Juz myslalam ze sobie tamten baby jogger select poogladam na zywo niedlugo a teraz to niewiem czy benda czy nie. Pewnie stanie na tym ze kupi jakiegos phil and teds
 
U nas tez juz zaczyna sie robic gwiazkowo. Ustalalysmy dzisiaj z bratowa co komu kupic.
Jesli chodzi o choinke to ma male mieszkanko i kilka lat temu kupilam sztuczna niewielka choineczke, bo prawdziwe byly same wielkie. W tamtym roku nie mialam glowy myslec o choince, a wtym jeszcze nie wiem, bo Natalka moze byc bardzo ciekawa :tak::tak::tak:
jestem cikawa jak tam u Was wasze pupilki beda szalec z choinkami. U mojej mamy kotka pierwszego roku to przesiadziala na czupku choinki , caly czas spacerowala po niej:szok::szok::szok: teraz jej juz sie to znudzilo, ale za to jest zachwycona bombkami i zawsze jakos zbije:szok::szok::-D:-D:-D
 
reklama
Kasia hehe no wlasnie tez sie zastanawiam jak nasz psiak bedzie sie sprawowal przy choince - nasz malolat bo Sissie nie raz ja widziala hihi :D wiec z nia bedzie ok..
Kolejna sprawa taka ze choinka bedzie stala w miejscu gdzie jest Winstona poslanie lol :D


ja juz nie moge sie doczekac kupowania choinki.. i chyba juz powoli zaczne sie rozgladac bo juz mi do choinki teskno :D bedziemy kupowac zywa i DUUUUUZA w tamtym roku taka piekna znalezlismy! strasznieeeee gruba bardzooo gesta i mowie wam jak slicznie pachniala :D

aj swieta swieta - jak ich tu nie kochac! :D

Wama kochana co tam u Ciebie ? :))
 
Do góry