reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

pawimi ja zakanaczam temat wozkow :tak: ja poprostu lubie graco;-), i bardzo lubie bubleride, ale za to amerykanskich aut nie znosze :-)

Domiska nie fajnie ze choinka bedzie na miejscu Winstona. A nie da sie jej gdzie indziej postawic? Chyba ze Winston nie kojarzy do konca swojego miejsca jako swojego i spi gdzie popadnie. U mnie Kiara spi jeszcze chwilowo w odgrodzonym kwadracie przy zejsciu do piwnicy, ale po swietach dostanie swoje nowe lozko i bedzie miala miejsce wlasnie tam gdzie bedzie choinka, spcejalnie czekam do "po swietach". A u mnie po za tym ok. Zaraz bede dzownic do PL dowiedziec sie czy tato dolecial calo izdrowo, bez zadnych wydarzen i powoli odliczam dni do spotkania z bratem. Swieta zwyczajowo so u mnie, bo jest gdzie tyle ludzi pomiescic, a tym bardziej moga przyjechac dwie rodziny.

A wlasnie dziewczyny Pawimi Domiska?? czy wy przyjezdzacie? bo nie wiem co i jak mam planowac? temat jak ucichl tak nikto nic nie pisze? Dajcie znac co i jak.

Kasiek sa fajne male zywe choinki w doniczkach nawet w HomeDepot, ktore stoja stosunkowo dlugo i maja okolo 1-1.2 metra wysokosci. Polecam bo kiedys jak mialam male mieszkanie to zawsze je sobie kupowalam i one tak slicznie pachnialy.
 
reklama
Wama tzn on spi w nocy w klatce w innym miejscu.. ale jego poslanie jest w salonie wlasnie w miejscu gdzie bedzie choinka.. w sumie to on drzemie w roznych czesciach domu lol :D niekoniecznie tylko na swoim poslaniu:)

pewnie ze spotkanie jest!!!!!!!!! ja przyjezdzam w piatek ale pozno wiec mam nadzieje ze w sobote to juz sie widzimy i gdzies wyskoczymy CO?!?! :)
z Patrycja to nigdy nic nie wiadomo.. chyba nadal biletow nie ma. Moje juz zakupione :D


taka mala choineczke to moze i ja bym kupila tak do pokoju malej? hm,.. niech no pomysle :D
 
moj to drzemie wszedzie tylko nie na swoim poslaniu haha :-D:-D:-D

ja tez bede w piatek bardzo pozno bo musze najpierw dziecko ze szkoly odebrac i poustawiac wszystko w chalpie...a ty Dominika dostaniesz kopa za takie teksty :tak: umowila sie z polowa NYC a teraz ma pretensje ze czekam z biletem...juz ci powiedzialam ze w przeciwienstwie do ciebie przez alaske nie lece i u mnie bilety na tej trasie lepiej dostac jak na kolejke podmiejska.
 
hahhaa ale ja uwielbiam kopy od ciebie pawimi przeciez ty wiesz :D:D

haha nie umowilam sie z calym ny :D ale z wami tu to nigdy nic nie wiadomo :D no ale skoro mowisz ze bilety chcesz kupic pozniej to ok :D

no moj tez sypia roznie ale na tym poslaniu tez grrr mam nadzieje ze ( o fuuuuuuuuuuuuuj wlsnie puscil gaza bleh ) mam nadzieje ze hihi jak przesune mu lozeczko w inne miejsce to tez je polubi hehehe :D
 
OD NASZEJ ADMINISTRATORKI : aniaslu

"Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. JakoBB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Miniterstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktos ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jesli ktos chce pomóc to tutaj dane:
prosze o kontakt do moderatora jesli ktos ma pragnienie pomocy.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny
jak tam idzie wam strojenie domow?
Ja ostatnio leniu****e i jakos mi z tym dobrze. Im mniej robie tym mniej niekomofortow mi dolega. No nic ide spac bo juz padam.
 
nam jakos marnie to idzie...nie mozemy sie zebrac zeby skonczyc :-) cos ten wirus lenistwa sie udziela i rozprzestrzenia...Tak fajnie zaczelismy a teraz weny nam brak na wykonczenie dziela.
 
reklama
Do góry