reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Przepraszam, wlaczylam wsteczny i jeszcze raz przeczytalam. Zazdroszcze tobie, poniewaz w NY przez te 6 lat jakie tu jestem tylko raz byla prawdziwa zima, krotko bo krotko, ale widzialam snieg, prawdziwy i duzo, bylo to przed roczkiem mojej coreczki, w nastepnych latach, tylko w pojedyncze dni sypalo, szybko topnialo i po sniegu. Nie mielismy wczesniej samochodu, mam nadzieje, ze maz chociaz raz zabierze nas tej zimy na sniegowy spacer w gory. Moja coreczka nie lepila jescze balwana, nie jezdzila na sankach, nie rzucala kulkami, bo nie ma nigdy tyle sniegu. Takze szczerze zazdroszcze tego bialego puchu.
 
reklama
Przepraszam, wlaczylam wsteczny i jeszcze raz przeczytalam. Zazdroszcze tobie, poniewaz w NY przez te 6 lat jakie tu jestem tylko raz byla prawdziwa zima, krotko bo krotko, ale widzialam snieg, prawdziwy i duzo, bylo to przed roczkiem mojej coreczki, w nastepnych latach, tylko w pojedyncze dni sypalo, szybko topnialo i po sniegu. Nie mielismy wczesniej samochodu, mam nadzieje, ze maz chociaz raz zabierze nas tej zimy na sniegowy spacer w gory. Moja coreczka nie lepila jescze balwana, nie jezdzila na sankach, nie rzucala kulkami, bo nie ma nigdy tyle sniegu. Takze szczerze zazdroszcze tego bialego puchu.

wierz mi ze nie chcialabys takiej zimy jak ja tu w ubieglym roku mialam:szok: ktora z dziewczyn pamieta jak fotki wklejalam? na NK i facebooka chyba tez....okropnosc!!! trzy miesiace gory sniegu i mroz po 40 stopni. Zadna radosc.
 
matko takazime mialas pawimi?! tragedia!!!! ja luie zime przy swietach bozego narodzenia ale bez przesady! :(( depresji mozna sie nabawic :D


mama43!!! powiedz nam czy chcialabys sie z nami spotkac w sobote 12stego?????
 
matko takazime mialas pawimi?! tragedia!!!! ja luie zime przy swietach bozego narodzenia ale bez przesady! :(( depresji mozna sie nabawic :D


mama43!!! powiedz nam czy chcialabys sie z nami spotkac w sobote 12stego?????
kochana tylko nie mow ze nie pamietasz bo to tobie szczegolnie te zdjecia wklejalam i z toba rozmawialam jak bylam uziemiona w domu przez kilka dni przez pogode :-D
wlasnie, wiem ze sie jeszcze nie znamy ale moze masz sie rozerwac i spotkac z nami w przyszly weekend?
 
Milo byloby sie spotkac i poznac na zywo nowych znajomych, ale nie bede mogla z kilku powodow : po pierwsze dlatego, ze to jest czas przygotowan do Bozego Narodzenia, a ja jestem daleko w tyle, po drugie a wlasciwie po pierwsze, dlatego, ze mam zerwany miesien w plecach krzyzowo-ledzwiowy i oddalenie sie od domu, bez mozliwosci zmiany pozycji na lezaca wtedy kiedy zaczne wargi gryzc z bolu, jest dla mnie malym przerazeniem. Nie powiem nastepnym razem, ale innym razem kiedy juz bede dobrze sie czula i lepiej was znala dzieki wspolnym rozmowom, chetnie sie spotkam. Tym razem nie miejcie mi za zle, ale nie jest to dobry czas dla mnie by oddalac sie od domu. Ja teraz do was pisze i juz wiele razy wstawalam, odchodzilam od komputera, bo zaczelo mi sie zle oddychac i bardziej bolec, coreczka tylko pyta : mamus czy juz skonczylas, czy juz moge pograc w gierki, tak wiec na chwilke tak do 2:30 poloze sie, zeby przestalo bolec, a potem obiadek i pranie.
 
absolutnie sie nie czujemy obrazone..no trudno sie mowi, moze nastepnym razem bedzie jeszcze szansa sie spotkac. A jakie macie plany na BN? Jakies powazne skoro tyle przygotowan was czeka?
 
Witam serdecznie, u nas tez zimno i deszczowo.:-:)-( Zapowiadaja snieg.
Domiska wlasnie w sobote jest ta iprezk, to takie niby okragle 35!!!!!:szok::szok::szok::szok:
Mama wspolczuje problemow z kregoslupem. Ja mieszkam w CT obok NY to zimy ostatnio sa pozadne. 2 lata temu to nawet samochodem nie moglam wyjechac z parkingu, bo tyle napadalo.:tak::tak:
Ja jestem sentymentalna nie ma to jak snieg w Boze Narodzenie i w drodze na pasterke jeszcze mroz i bezchmurne niebo. tak pamietam swieta z Polski.:-:)-( Zreszta to byly inne czasy, cieszylam sie z jakiego kiolwiek prezentu (szczegolnie slodycze), bo poprostu tego nie bylo tak jak teraz. I wez swoim dzieciom wytlumacz, ze mamy jadla pomarancze tylko od swieta, ze nie bylo czekolad w sklepie jak teraz.:-:)-:)-(
A Wam z czym kojarza sie swieta BN?
 
kasiek bo pisalas 11 a 11 to piatek a my sie widzimy w sobote czyli 12stego :D dziewczyny.. z wami to sie umawiac :D najpierw wszystkie chetne my tu przylatujemy samolotami a tu nagle zadna OPROCZ naszej WAMKI sie z nami nie spotka.. no niezle niezle..

szkoda:(
 
reklama
Domiska juz nawet Pata "sprzedalam" tesciom na caly weekend. Dopiero w niedziele po niego musze pojechac.
 
Do góry