reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Kwiecien przyszedl a pogoda dalej okropna. Normalnie jak nie w USA.
No nic pewnie nie bedzie wiosny i odrazu przyjdzie lato, standardowo.

Niedlugo przechrzcimy forum na mamusie z Chicago ;)
 
reklama
Witam wszystkie Mamy ze Stanow.:-)
Jestem mama 2,5 rocznej Tosi i w planach mam 2 dziecko, ktore chcialabym urodzic w Usa.
Obecnie mieszkam w Warszawie, ale w sierpniu mam wyjechac na kilka lat do stanu Virginia :)
Ciesze sie a zarazem martwie. Wiadomo jak to przed nieznanym czlowiek zawsze ma stracha. Poza tym moj angielski na chwile obecna nie jest najlepszy :zawstydzona/y:
Jestem bardzo ciekawa jak wyglada porod w Usa, jakie sa warunki, lekarze i ogolnie sluzba zdrowia. Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje.
Moze jest na forum jakas Mama z okolic Norfolk, Virginia Beach, bo w ktorejs z tych miejscowosci zamieszkamy :0)
Pozdrawiamy :-)
 
Ostatnia edycja:
witam:-)
Lena ja mieszkam blisko Ciebie, do tych ulic co podalas mam kilka minut jazdy autem, ja mieszkam Talcot i Canfield bardzo blisko do devon i harlem, wiec na herbatke mozemy sie umowic, widze ze Twoja ciaza bardzo mloda jeszcze, ja juz dobijam do konca pomalutku zostalo mi niecale 2 miesiace, mam juz jedno dziecko 5 letnia corcie, dlugo mieszkasz w chicago?
co do pogody to rzeczywiscie bardzo zimno jak na kwiecien w sumie w niedziele bylo bardzo cieplo i dzisiaj tez jest cieplutko to na sobote w chicago zapowiadaja deszcz ze sniegiem i badz tu zdrowy :-)
fajnie ze forum ruszylo:-)
 
hejka:-)
pochwalilam ze forum ruszylo bo cisza...........nikt nic nie pisze,
filemonka ja z opieki nad ciezarna w stanach jestem bardzo zadowolona i porod super, szpitale czysciutkie, pojedyncze sale, i wogole wszytsko spoko, teraz czeka mnie drugi porod wiec zobaczymy jak bedzie mam nadziejej ze szybko i bezbolesnie:-D
pozdrawiam:-)
 
EvaUSA1 - Dzieki serdeczne za odpowiedz. O widze, ze juz niewiele brakuje do rozwiazania :) A co bedziesz miala corcie czy synka? Mi sie marzy synek, bo corcie juz mam :)
 
Kurcze troche mnie tu nie bylo. Fajnie, ze nowe dziewczyny dolaczaja do naszej grupki.
Wszytskim oczekujacym mamom wszytskiego dobrego zycze.
Filemonka ja rowniez mam dobre zdanie o tutejszej opiece zdrowotnej.
Wama tez jestem w szoku odnosnie tej pogody. jak nigdy i ta zima taka dluga i taka mrozna. A ta wiosna to jakby chiala a nie mogla juz przyjsc.
 
filemonka urodze teraz synka o ile usg sie nie pomylilo, mam juz corcie wiec bardzo sie z mezem cieszymy ze bedzie synek
co do pogody dzisiejszy poranek poprostu mnie zaskoczyl, snieg:szok: pokryl dachy i auta naszczescie szybko sie rozpuscil ale widac zima nie chce odejsc:-D
 
Nie zapomnij,do koszyczka
włożyć małpkę i króliczka.
Jaja także by się zdały,
i kiełbachy kawał cały.
Gdy poświęcisz te frykasy,
...zacznij ucztę od kiełbasy,
odkręć małpkę,golnij łyka
potem weż się za królika
i o jajach też pamiętaj
no bo w końcu mamy Swięta.
Wszystkim zyczymy radosnych Swiat Wielkanocnych!!

 
reklama
Do góry