reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Szwecji!!!

reklama
Witam !Strasznie nas mało:-D.Ja moze zaczne jakiś wontek i sie przedstawie.
Mam na imię Justyna i mieszkam w Tumbie razem z rodzinką.Mam 3-letnią córke i w sierpniu znowu zotane mamą.Napiszcie ile macie dzieci, od kiedy jeteście w szwecji itp. Ogólnie przedstawcie sie.Pozdrowionka i czekam na odpowiedzi:-)
 
czesc kingo

ja tu ciagle jestem na bb tylko przestalam zagladac na watek szwedzki bo nic tu sie nie dzialo:sorry2:

ja mieszkalam w szwecji 2 lata temu na bardzo krotko, wakacje... potem wyjechalam z mezem i teraz sie przenosimy juz na dluzej... w ta niedziele lece do sztokholmu ale docelowo goteborg... bedziemy sie urzadzac

moj m jest szwedem
w sierpniu zostane poraz drugi mama :-)
 
powiedz kingolandia czy w szwe podaje sie rutynowo wit d3?
moja mala ma krzywe, szpotawe nozki i mam nadzieje ze ja dobrze zbadaja i bedziemy trzymac reke na pulsie... mamy tez do zrobienia wszystkie szczepienia przypadajace na roczek w tym pneumokoki ktore juz slyszalam ze nie jest za darmo...?
 
Witaj.Gratuluje drugiej dzidzi.Fajnie że chociaż ty sie odezwałaś.Ja jestem tutaj prawie rok . W poradni dla dzieci zdrowych jeśli dziecko ma mniej niż rok dostajesz witaminę D za darmo, a póżniej musisz kupic sama w aptece krople AD-vitamin oil (a+d3).Czekaja ciebie bilanse i próba grużlicza.Fajnie masz ze twój mąż jest szwedem pomoże tobie w formalnych sprawach chyba że umiesz język a jak nie to zawsze możesz miec tłumacza.
Jak przebiega u ciebie ciąża? Ja przeżywam wszytko od nowa bo juz zapomniałam jak to jest.





=
 
reklama
Witajcie drogie mamusie!!! ;-)
Mam na imię Marta,w Szwecji mieszkam juz od ponad 2 lat na stałe i z obywatelstwem mam dwie córeczki Wiktoria 3 latka i Olivia 1,5 miesiąca.Mieszkam małej miejscowości Rimbo oddalonej od Sztokholmu o jakieś 50km.Jestem szczęśliwa mama i zona pozdrawiam was serdecznie i piszcie będzie miło pozdrawiam:-)
 
Do góry