reklama

Mamusie ze Szwecji!!!

Temat na forum 'Mamy ze Szwecji' rozpoczęty przez MYNIA21, 18 Luty 2008.

1. MYNIA21

MYNIA21 Zaciekawiona BB

Odezwijcie sie !:tak:

2. m_ktosia

m_ktosia Gość

odzywam sie :-)

3. reklama
  4. gullviva

gullviva Początkująca w BB

to i ja sie odzywam ...... mama nastolatkow ale mama ;)

5. kingolandia

kingolandia Zaciekawiona BB

Witam !Strasznie nas mało:-D.Ja moze zaczne jakiś wontek i sie przedstawie.
    Mam na imię Justyna i mieszkam w Tumbie razem z rodzinką.Mam 3-letnią córke i w sierpniu znowu zotane mamą.Napiszcie ile macie dzieci, od kiedy jeteście w szwecji itp. Ogólnie przedstawcie sie.Pozdrowionka i czekam na odpowiedzi:-)

6. kingolandia

7. m_ktosia

m_ktosia Gość

czesc kingo

ja tu ciagle jestem na bb tylko przestalam zagladac na watek szwedzki bo nic tu sie nie dzialo:sorry2:

ja mieszkalam w szwecji 2 lata temu na bardzo krotko, wakacje... potem wyjechalam z mezem i teraz sie przenosimy juz na dluzej... w ta niedziele lece do sztokholmu ale docelowo goteborg... bedziemy sie urzadzac

moj m jest szwedem
    w sierpniu zostane poraz drugi mama :-)

8. m_ktosia

m_ktosia Gość

powiedz kingolandia czy w szwe podaje sie rutynowo wit d3?
    moja mala ma krzywe, szpotawe nozki i mam nadzieje ze ja dobrze zbadaja i bedziemy trzymac reke na pulsie... mamy tez do zrobienia wszystkie szczepienia przypadajace na roczek w tym pneumokoki ktore juz slyszalam ze nie jest za darmo...?

9. kingolandia

Witaj.Gratuluje drugiej dzidzi.Fajnie że chociaż ty sie odezwałaś.Ja jestem tutaj prawie rok . W poradni dla dzieci zdrowych jeśli dziecko ma mniej niż rok dostajesz witaminę D za darmo, a póżniej musisz kupic sama w aptece krople AD-vitamin oil (a+d3).Czekaja ciebie bilanse i próba grużlicza.Fajnie masz ze twój mąż jest szwedem pomoże tobie w formalnych sprawach chyba że umiesz język a jak nie to zawsze możesz miec tłumacza.
    Jak przebiega u ciebie ciąża? Ja przeżywam wszytko od nowa bo juz zapomniałam jak to jest.

=

10. reklama
  11. kingolandia

m_ktosia jak po przeprowadzce?I jak twoje samopoczucie?U mnie juz ciężko.Pozdrowionka

12. Stokrotka27

Stokrotka27 Zaciekawiona BB

Witajcie drogie mamusie!!! ;-)
    Mam na imię Marta,w Szwecji mieszkam juz od ponad 2 lat na stałe i z obywatelstwem mam dwie córeczki Wiktoria 3 latka i Olivia 1,5 miesiąca.Mieszkam małej miejscowości Rimbo oddalonej od Sztokholmu o jakieś 50km.Jestem szczęśliwa mama i zona pozdrawiam was serdecznie i piszcie będzie miło pozdrawiam:-)

Poleć forum