reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Szwecji!!!

reklama
czesc dziewczyny

przepraszam ale kompletnie zapomnialam o tym watku :zawstydzona/y:

bede do was zagladac i sobie zapamietam ten link w ulubionych tylko dajcie znac czy jeszcze tu ktos bywa???
 
Witajcie drogie mamusie!!! ;-)
Mam na imię Marta,w Szwecji mieszkam juz od ponad 2 lat na stałe i z obywatelstwem mam dwie córeczki Wiktoria 3 latka i Olivia 1,5 miesiąca.Mieszkam małej miejscowości Rimbo oddalonej od Sztokholmu o jakieś 50km.Jestem szczęśliwa mama i zona pozdrawiam was serdecznie i piszcie będzie miło pozdrawiam:-)
witam mam na imie Nina w sve mieszkam 6 lat i od 6 tygodni jestem szczesliwa mama kochanego Alexandra.i wlasnie nie wiem co sie z nim dzieje strasznie steka i sie wijeale zaraz po kazdym jedzeniu zadko placze moze ktoras z mam przechodzila to samo prosze pomozcie bo nie moge juz patrzec jak on sie meczy ,,daje mu wode GRIPE WATER ale nie wiem czy ona pomaga
 
witam mam na imie Nina w sve mieszkam 6 lat i od 6 tygodni jestem szczesliwa mama kochanego Alexandra.i wlasnie nie wiem co sie z nim dzieje strasznie steka i sie wijeale zaraz po kazdym jedzeniu zadko placze moze ktoras z mam przechodzila to samo prosze pomozcie bo nie moge juz patrzec jak on sie meczy ,,daje mu wode GRIPE WATER ale nie wiem czy ona pomaga

Witaj Nina MOŻE TWÓJ SYNEK MA KOLKI ja tego nie przechodziła z moimi coreczkami ale to sie własnie tak objawia,sprobuj masowac mu brzuszek zgodnie ze wskazowkami zegaraz albo okład z goracej pieluszki.Nie ma leku na kolke wiec dziecko musi to przejsc ale moze herbatka z kopru ukoi jego bol juz samam nie wiem ale wiesz co zajrzyj sobie na watek Szwecja - Strona 120 - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl tu nas jest wiecej i napewno razem cos ci doradzimy i jest kilka dziewczyny ktore maja ten sam problem wiec zapraszam i poczytaj sobie nasz wypowiedzi i napewno dowiesz sie czegos wiecej zycze powodzenia i zdrowia dla maluszka
 
reklama
Do góry