reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Szwecji!!!

reklama
Wpisuję się na listę i serdecznie pozdrawiam. Mam na imię Wiola i od 2 lat mieszkam w Szwecji. Podobnie jak koleżanka Trolcka mieszkam w Stenungsund. Według wstępnych ustaleń terminu - 1 września powinnam zostać mamusią! Po raz pierwszy! Życzę miłego dnia i do przeczytania ;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej, witam!
Nowa na tym forum i jeszcze nie mama, ale od grudnia już (odpukać) mam nadzieję, że tak :-) Mieszkamy od 1,5 roku w Sztokholmie i jak na razie jest nam tu dobrze :-)
I chyba tyle na początek... ;-)
 
Hej, witam!
Nowa na tym forum i jeszcze nie mama, ale od grudnia już (odpukać) mam nadzieję, że tak :-) Mieszkamy od 1,5 roku w Sztokholmie i jak na razie jest nam tu dobrze :-)
I chyba tyle na początek... ;-)
Wątek jakoś tutaj sie nie rozwiną.Ale serdecznie witam.Ja piszę na innym serwisie.Mamy tam wątek "Szwecja" i 480 napisanych stron.Jest nas ok.9 dziewczyn.Z tego 2 ponownie w grudniu zostaną mamami.Więc zapraszam na Szwecja - Strona 481 - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl
 
reklama
Do góry