reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

Popieram Ewa, czego sie nie da uniknac tego sie nie da. A jesc trzeba wszystko, tyle że z umiarem. Poza tym nie wiem jak to jest z tym uczulaniem dzieci w brzuchu. W koncu w czasie ciazy nikt nie zabrania jesc truskawek a jak sie karmi to nie wolno bo wtedy wystepuje najwieksze ryzyko alergii. te nasze maluszki dopoki siedza w brzuszkach sa calkiem niezle chronione.
A poza tym ja tez jestem skowronkiem. Moge wstac wczesnie ale wieczorem szybko odpadam :)
 
reklama
jak karmilam paulinke to na poczatku prawie nic nie moglam jesc bo mala mial straszne kolki wiec musialm uwazac ale im byla starsza tym wiecej bylo wolno jesc
ta alergia to chyba jakas choroba cywilizacyjna kiedys dzieci tak na nia nie chorowaly jak ide do lekarza to kolejki jak niewiem :p
 
Mnie również dokuczają skurcze prawej łydki a najgorsze to , że zazwyczaj w środku nocy :p. Potem zanim minie to budzi się dzidziek w brzuszku i sobie troszkę poskacze, czasem się przebudzi córeczka, po godzinie , dwóch mąż wstaje już do pracy i połowa nocki z głowy. I ostatnią moją dolegliwością jest chyba chroniczny brak snu bo jak tu by wyspanym po 5 godzinach a że jestem nocnym markiem i nie lubię chodzic o 21,22 to trudno byc wyspanym. Z resztą obowiązki na to nie pozwalają. Na niedobory magnezu gin zalecił mi magnefar B6 ponoc łagodniejszy od magne B6. Mnie czekolada nie pomagała bo jadłam prawie codziennie male ilości a nie tylko łydki bolą ale czasem powieka skacze i warga drży ( człowiek ma wrażenie że głupio z tym wygląda ;D ale tego ponoc inni nie widzą ). A co do potasu to słyszałam że banany są skarbnicą tego składnika i nawet od jednej gin słyszałam, że w ciązy na opuchliznę nóg dobrze jest zjeśc banana dziennie.
 
Widze ze nas skurczowych lydek jest wiecej. Echhh ...ciekawe co dr mi powie?

Oby jak najmniej aktywny byl ten watek. Tego zycze wszystkim listopadowkom. Dobranoc :)
 
mam dzisiaj okropny dzień wszystko przez ten ból zęba mój dentysta na urlopie za późno rzeby jechać gdzieś do przychodni zresztą nie wiem czy z bólem napewno przyjmują :(
chyba umrę do jutra tak to jest jak się mieszka na wsi i wszędzie daleko
pozdrawiam i zdrówka życzę
 
Emondzia tzryma kciuki wytrzymasz do jutra ja mam natomisat fantastyczna forme co mnie troche nie pokoi...i nosze Maluszka i bawie sie i smieje sie glowa mnie nie boli tylko czasem jeszce wracaja zawroty a fe 8)
 
U mnie de lux. Nawet nauka języka idzie mi jak z płatka (ostatnio) np. w ciągu 1 dnia nauczyłam się 40 nowych słówek (to duży sukces, biorąc pod uwagę wcześniejszy spadek IQ ;)
Jedyny poważny problem (a w zasadzie upierdliwy) to cholerne bóle pleców (krzyża) po wstaniu z łóżka. Muszę to rozchodzić i jest dobrze. A, i jeszcze alergia...ale to niezależne od ciąży..
 
No i nie ma sie co chwalic przedwcześnie, bo na tych 40 stanęło... hihiih. dzis, zaraz po sprzataniu biore się za kolejne. Słowo harcerza!
A jak z Waszym siusianiem??Mnie Mała czasem tak nacisnie na pęcherz, że pomimo, że nie jest pełny musze pędzić do toalety...I to tyle ...A, nie jeszcze drętwienie rąk...
 
reklama
Do góry