reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

a ja od miesiąca biorę magnez i nadal mam przykurcze mięśni nóg w nocy, a w dzień mi powieki drgają, zmieniłam preparat i czekam na efekty
 
reklama
goralka moe to nie niedobor magnezu tylko napiecie miesniowe zwiekszone sprobuj polaczyc magne B6 z pol tabletki nospy na noc ... i smaroj spobie giczoly kremem z heparyna ..mozesz sprobowac jakies preparaty z potasem ale to tylko w uzgodnieniu z lekarzem... to tez jest czasem przyczyna skurczow.. :laugh:
 
Lucyann, dzięki za poradę, co do potasu to bardzo możliwe, że mam niedobory, bo od początku ciąży ziemniaki i pomidory rządzą, ostatnio nie jadam na obiad nic innego jak grule i cukinie, czasem w zestawie z fasolką, albo z kefirem, no a kanapki tylko z pomidorem
 
w wiekszosci tych suplementow witaminowych s[rawdzilam zawartosc magnezu jest wysoka ok 40mg% wiec teoretycznie biorac tamte piekne tableteczki nie powinno u nas wystapic niedobur... kazdy jest inny musimy o tymn pamietac Goralka ja ostatnio sprobowalam tego zelu lioton 1000 on jest z heparyna i jakims swinstwem p/bolowym troche pomaga na puchniecie i rowniez na takie napiete miesnie... moze cos z tych do smarowania? :p
 
ja mam ostatnio momentami straszne parcie na pecherz maluch jakos strasznie mi naciska na dolna czesc i obawiam sie podobnie jak dorotak o to czy dotre na czas do lazienki ;)
no i ma problem z myciem zebow rano jak tylko zaczynam odrazu zbiera mnie na wymioty tragedia
 
Ewa-dokładnie to samo co u mnie. zabawnie.Jeszcze się nasze Maleństwa nie urodziły, a juz nam się dają we znaki.
Ja od wczoraj mam kłopoty z kręgosłupem. Pomino, że ćwiczę 5 razy w tygodniu (wcześniej gdzieś wspominałam, kupiłam sobie płytę DVD z ćwiczeniami i rzeczywiście bardzo przyjemnie mi się przy niej ćwiczy), nie wystarczyło to by zapobiec bólom w krzyżu. Jak się zmobilizuję, to wybiorę się 500m od domu na spacer, bo widziałam tam gabinet fizjoterapeuty. Ciekawa jestem, czy ma łóżko do masażu z dziurą na brzuch ;)
 
Pola zapraszam troche dalej bo do polski srodkowej ale pomoge ciezarnej raczej sie nie kladzie masaze masz na siedzaco pozatym popros o instruktaz relaksacji kregoslupa napewno kup sobie poduche do siedzenia tz poduszak ledziwowa u nas kosztuje ok 45zl no i na dalsze porady to moze na potem ale dbaj o kregoslup bo masz tylko jeden....a wymiana nie wchodzi w rachube to co nabroisz teraz to potem wyjdzie n ;)a pewno w przyszlossci 8)
 
ja Lioton 1000 też zaczęłam używac ale niestety zaczęły m się pojawiac żylaki :p w końcu to już drugie dziecko będzie. Ale widocznie takie mam predyspozycje genetyczne bo trzymanie nóg do góry, dużo ruchu i spacery nie pomagają a trudno żebym w takie upały wciskała na siebie rajstopy elastyczne i to jeszcze tak glupio wychodzą tylko na jednej nodze a druga jest gladziusienka ::)
No i niestety tak jak myślałam po piątkowej wizycie muszę teraz brac nie tylko magnez ale tez żelazo bo usłyszałam że dzidziek za bardzo mi zabiera żelazo. Ciekawe jakie będę miała wyniki morfologii po tygodniu brania żelaza bo niebawem muszę zrobic. Coś w tym jednak jest, że kolejna ciąża bardziej obciąża organizm.
 
reklama
Lucyann-dzięki za podpowiedź. Cena poduchy na stronach w sieci 70 zł. Ale nie to najwazniejsze. A Ty kobieto tak nie zapraszaj, bo jeszcze przyjadę i będziesz się nadwyrężać przy moim kręgosłupie ;) A jakże. W Łodzi (bo zdaje się, że Ty tam mieszkasz) będę 19.08 na zakupach....
 
Do góry