reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

Pola cwicz a co tam z pilka ogladalas? ;D
cieszmy sie ze dzidiza nie placze .. ze mozemy sie smiac i cieszyc ze wszytkiego do okola potem chyba przyjda te trudne dni i jeszcze jesien.... ::)
 
reklama
ja jak do tej poy mialam tylko 2 skurcze prawej lydki i nie podobalo mi sie to potem przez caly dzien mnie bolala noga ale moze ja znowu za duzo chodze ;D ;D ;D, to w druga strone tez dziala ;D ;D ;D,

witaminki bralam do 15 tyg potem polozna nie kazala powiedziala ze mam badzo dobre wyniki krwi wiec mam przestac, bo przewitaminowanie jest jeszcze gorsze od braku witamin, wiec jem wszytskie warzywa i owoce ::) ::) ::),

przedwczoraj spadlam ze schodow, poslizgnelam sie i zlecialam w dol i teaz strasznie sie martwie tzn nic mnie nie boli i mala sie rusza ale uderzylam plecami wiec troche sie martwie dzis ide do lekarza zobaczymy co powie :(

duzo zdrowka zycze
 
cze

bylam dzis u lekarza i sprawdzila jak serduszko bije i jest ok kazala odpoczywac dala mi zwolnienie z pracy i powiedziala ze jesli bole beda sie utrzymywac albo nasilac to mam szybciutko isc do szpitala, bo moze cos powazniejszego z tego wyjsc, no i troche mnie przestraszyla bede odpoczywac a w poniedzialek do szpitala tzn jesli bedzie ok do poniedzialku, narazie odczuwam delikatne napiecie w dole brzucha ale mam nadzieje ze nie zamieni sie to w nic gorszego najwazniejsze ze mala nadal bryka i serduszko bije az z tego wszystkiego kupuje sobie aparat do sluhania serduszka dla niuni zeby mie ciagla kontrole
dzieki dorotak za troske

pozdrawiam wszystkie kobitki pa
 
Maja to strach co sie stalo mamausiu uwazaj poruszaja sie tylko po parterze zrob to dla nas.. co?? wazne ze z dzidzia Ok a ciebie kregoslup nie boli?lepiej kontrolnie przejedz sie do szpitala .. nie zaszkodzi..
 
dzieki Lucyann, dzis rano jak sie obudzilam to pierwsze czy cos mnie boli a drugie czy mala sie rusz bo 6 rano to jej pora i w sumie nic mnie dzis nie boli a mala fikala ze ho ho smieje sie ze bedzie tancerka ;D ;D ;D, a do szpitala ide juz w poniedzialek i wszystko sie dowiem
 
Góralka powiadasz źrebie?? Malego nazywam malym bandyta bo co rusz mi cos odstawia chyba dzis bedziemy musieli zglosic do szpitala.bardzo mamy napiety brzuszek od czwartku i na poczatku bralam nospe czwartek piatek potem stwierdzilam ze nie powinnam brac codziennie i czekalam co bedzie ale nic sie nie zmienia nawet jak dzis leze plackiem bo w weekend mialam impreze w domku ...ale zaczynam sie denerwowac moja p. dr na urlopie prywatny na urlopie wiec tylko szpital mi zostaje :(
 
Lucyann nerwy to najgorszy doradca. Ja walczylam z napinajacym sie brzuchem prawie 3 tygodnie. Lekarka kazala brac nospe rano i wieczorem, codziennie. tez uwazam, ze to nienajlepszy pomysl ale z dwojga zlego... Na szczescie minelo to napinanie ( odpukac ) U Ciebie tez bedzie dobrze. Odpoczywaj
 
reklama
Cynamonka jak on by sie napinal i odpuszczal to umniem sie relaksowac i nie ma z tym problemu on sie napiol w czwartek i jednakowo twardy jest do dzis i to mnie martwi...dzidzia sie rusza jak sie ruszala ale martwie sie co tam z szyjka i innymi konsekwencjami .... ;) nie umiem siedziec na miejscu wiec to tez jest moja taka mala wina ... ::)
 
Do góry