reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

Mi ostanio nic nie dokucza chodze na dwugodzinne spacerki laze na zakupy dziwigam podnosze rece do gory szarpe sie ze sprzataniem czynnneie uparwiam seks i co nic mnie nie boli !! a to kochane dziecko jak mily dla mamusi nawet nie dokucza jak ja mu tam daje wycisk a bidulka widac ze juz nie ma miejsca czasem jak biedny sie denerwuje i gdzies tam probuje poszezyc swoje miejsce pobytu a tu jeszce mu sie cos kurczy...:tak: ;-) ;-) ;-)
 
reklama
Lucy, szczęściaro. Ja chodzę na spacerki 15 minutowe, po których tak mnie napier....że nie napisze.
Seksu mąż to już chyba od 2 miesięcy ze mną nie uprawia. Ostatnio mi sie sni seksik z nim-miluchno. Już sie nie mogę doczekać...
Czy wy też macie opuchlizne nóg, szczególnie kostek? Mi kurna nie schodzi od ok. 1,5 tygodnia. Wygląda okropnie, wokół kostek porobiły mi sie twarde, bolesne, obwarzanki, których nawet mój sprawnoręki małżonek nie jest w stanie rozmasować. Palce u rąk popuchnięte, że trudno zacisnąć. Boże, mam nadzieję, że nie jest to zatrucie ciążowe...:szok:
 
Ja nawet jestem w stanie przejsc spory kawal i nie mam zadyszki. Sexik juz nie wygodny, chociaz w ost tyg cos tam kombinowalismy w ramach doleczanai meza ;-)
Co do opuczniecia to ja Pola najbardziej spuchniecie widze na twarzy,normalnie wygladam jak nie ja. Przy zatruciu ma sie wysokie cisnienie
 
Megusek Ty musisz miec niezle ksiazki ja naszczescie znajac siebie nie zaopatrzylam sie w nie !!! a seksik to musi byc i to prawie codziennie.... ja w ciazy jestm tak napalona jak chyab tylko 15-sto latki moga byc... Pola co do obrzekow to wez dwie miseczki jedna z woda z lodem a druga goraca na piec sek. do jednej a potem do drugiej powinny troche zejsc tak przez 5-7min. z masazem zwlaszczaokolicy pod kostaka ostroznie tam sa wezly chlonne jak one sa bolesne lepiej zrobic oklad z lodu!! ja tez spuchnieta njabardziej jak cisnienie idzie w gore.... a buzie to ma taka nalana bez moich rysow twarzy-ble.. ale podobno po porodzie w ciagu dwoch dob to mozna wysikac cala ta opuchlizne
 
Dziękuję Dziewczynki za porady. Zaraz biorę się za zwalczanie opuchlizny. U mnie na twarzy nic sie nie zmieniło. Każda inaczej.,..
Jak myślicie, czu sauna może przyspieszyć poród? I np. zmniejszyć bóle porodowe, jak np. ciepła kąpiel??
Oczywiście mówię o ustawieniu umierkowanie ciepłej temp. a nie 100 stopni..
 
u mnie pola tez opuchniete kostki i dlonie i jakis wielki nos mi sie zrobil zdyszka po kazdym wysilku o spaniu w nocy zapomnialam bo wiecznie mi niewygodnie i caly czas jestem padnieta seks od jakiegos czasu odszedl w niepamiec ale licze ze po porodzie sobie odbije juz mi szkoda mojego m biedny bedzie wiem ze goraca kapiel przyspiesza porod a woda ogolnie zmniejsza bol ale co do sauny nie wiem moze dziala podobnie jak goraca kapiel
 
Pola tylko z ta sauna pamietaj ze cieplo tez oslabia i spyca ddech.. wiec nie za duzo chyab ze masz niezle zachartowany organizm....!! ja niestey nie lubie sauny duzo lepiej toleruje kriokomore ale w ciazy odpadka .... teraz to mi wiecie co dolega ten straszny niepokuj czy juz kiedy wkoncu a moze sie ruszy!!! oj cierpliwa to ja nie jestem!!!!:baffled: :dry:
 
lucyann to nie tylko ty mnie juz szlag trafia a o cierpliwosci dawno zapomnialam bo momentami gotuje sie we mnie a tak na marginesie gdzie podziala sie dorotak moze jest juz po
 
Jstem, jestem... :tak:
Moja buzia też jakaś bardziej opuchnięta (to te dodatkowe kg :baffled: ), reszta raczej oki bo pierścionków jeszcze nie musze ściągać z palców ;-).

A mi przez sobotę i niedzielę odchodził czop śluzowy, teraz już wiem jak to wygląda. Najpierw był taki nie za gęsty śluz o zabarwieniu brązowawym, potem gęsty jak galareta trochę bledszy jakiś taki brunatny, a dziś białawy gęsty śluz. To świadczy o zbliżającym sie porodzie, a to już wiem :wściekła/y:, tylko pytanie - KIEDY?? :confused:
 
reklama
O! to ta gesta wydzielina to czop? hmmm spodziewalam sie czegos twardego, korkowatego ..... hihih jak korek do wina np ...
nogi jak u Poli- napeczniale.... i wiecie- dupsko mnie boli- nie moge na jednym boku spac buuuu
 
Do góry