reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiowe dolegliwości różnorakie

hej

lucyann- ojej to moze lepiej idz szybciutko do tego szpitala, sprawdzic co i jak ciekawe skad ja mialabym wiedzie jak moja szyjka jesli mnie jeszcze nigdy tu nie badali :p, nic z tego nie rozumiem,

mnie nic nie boli juz po tym upadku bylam na wszelki wypadek w szpitalu dzis i wszystko jest ok ;D ;D ;D, az mi ulzylo i znowu ciesze sie ciaza i moja kruszynka ;D ;D ;D
 
reklama
Maja 33-luzik, mnie też nie badają. Angielki i HOlenderki żyją bez tego i jakoś rodza zdrowe dzieci, więc sie nie stresujmy zbędnie...A szyjke to niech nam najlepiej nasze chłopy masują hhihihihihiih.
 
Mi niestety masaze szyjki na jakis czas odpadly maciczka poszla w dol nogi ida do gory na brzuchol dostalam starszne leki po ktorych telepia mi sie recenastraszono mnie niezle jak cos to w piatek do szpitalika....fuj musi przejsc pa lece polezec... :mad:
 
ja w kraju, a badano mnie w pierwszym miesiącu i ostatnio, więc też nie widzę tu jakiejś nadgorliwości, przypomnę, że aparatura usg tak kiepska, że połówkowe nic nie wykazało mimo, że dwa dni wcześniej na wizycie prywatnej wyszedł ten nieszczęsny płyn w główce, no i oczywiście zero witamin i kwasu foliowego od samego początku; magnez dostałam bez badania poziomu, bo zgłosiłam, że mam przykurcze i mi powieka drga, ale jak doniosłam, że chyba potrzebuje mocniejszego preparatu, bo kurcze coraz większe a powieka praktycznie cały czas się trzęsie to usłyszałam cyt "taki urok ciąży"
 
Mam problem ze śluzem. Od tego gorąca chyba sobie odparzyłąm to i owo, bo nie dosć, ze śluzu dużo i gęsty się baaardzo zrobił, to jeszcze swędzi pipcia. Gin kazał się nie denerwowac, Podmywałam się Tantum Rosa i po 4 dniach przeszło. ALe ten sluz ciagle jest. Dziewczyny, czy to juz bedzie tak do końca ciąży? Musze wkładki nosić, bo są dni, ze majtki mokre...
 
Moze wyda wam sie to straszne ale ja czasem probuje jak smakuje i teraz to jest tak kwasne ze az jezyk wykreca....a to ze bielizna mokra to chyba zwiazane jest z przekrwieniem narzadow rodnych... kochac i jeszce raz kochac nic nam nie pozostalo....nas znow rzuca po tych prochach rece lataja po klawiaturze ide poczekaczec az przejdzie..... ;)
 
Anetka75 pisze:
Mam problem ze śluzem. Od tego gorąca chyba sobie odparzyłąm to i owo, bo nie dosć, ze śluzu dużo i gęsty się baaardzo zrobił, to jeszcze swędzi pipcia. Gin kazał się nie denerwowac, Podmywałam się Tantum Rosa i po 4 dniach przeszło. ALe ten sluz ciagle jest. Dziewczyny, czy to juz bedzie tak do końca ciąży? Musze wkładki nosić, bo są dni, ze majtki mokre...

U mnie to samo, ale ja co dziennie używam wkładek, nawet po kilka dziennie  ::), bo przy tych upławach szybko u mnie o infekcję. Nie pamiętam dokładnie ale w poprzedniej ciąży chyba do końca tak miałam.
 
A ja dla odmiany wstaje o 4 rano. Budze sie, dzidzior zaczyna brykac i jestem juz wyspana. Makabra jak tak dalej pojdzie.
 
reklama
hej

z uplawami u mnie tak samo duzo wkladek kilka dziennie i mysle ze pod koniec bedzie jeszcze ;D

a ze spankiem tak jak cynamonka 6 nie chce mi sie spac ale za to 10 padam z nog ;D

 
Do góry