reklama

Mamusiu, co dziś dobrego zjemy ?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez MariaOla, 16 Styczeń 2007.

1. MariaOla

MariaOla Gość

Dziewczyny ...... proponuję wymieniać się pomysłami na jakieś dobroci do jedzenia, bo czasem już brakuje pomysłów, a to dopiero początek :baffled:

Ja dziś na przykład jadłam gulasz z kaszą :-p
    albo też pyszny był rosiłek a lanymi kluszeczkami, mięskiem indyka i marchewczką
    albo biały ser z makaronem
    albo leniwe

2. Maja25

Maja25 mama Laury i Maxia

a ja gotuje dzisiaj żurek śląski z jajuszkiem w srodku i kielbaska,ale to chyba nie dla karmiacych mamusiek:baffled:

3. reklama
  4. MariaOla

MariaOla Gość

No matki karmicielki ........ nic nie jecie :eek: czekam na propozycje

My dziś mamy :
    Śniadanko : I. płatki owsiane na mleku z miodzikiem
    II. Buła z wędlinką
    Obiadek : rosołek, kopytka, gotowane udko z kurczaka i marcheweczka
    Kolacja : Buła .... ale nie wiem z czym mnie najdzie ;-)

5. tynka

tynka Gość

JA jeszcze wcinam co sie da .....duzo smazonego i czekolady :laugh2: :laugh2:

6. Maja25

Maja25 mama Laury i Maxia

haha ja tez:-D
    dzis na przyklad spagetti bolognese i serek potarty na gore;-)

7. MariaOla

MariaOla Gość

hej ...... nie bądźcie okrutne ;-) :laugh2:

8. asiorek1980

asiorek1980 Mamy styczniowe 2007

KOchane a jakie jecie owoce przy karmieniu? bo ja już sama nic nie wiem, w jednym piszą to a w drugim tamto ... napiszcie mi proszę

9. kate_less

kate_less Mama dwóch księżniczek:)

A ja jem czekoladę i nic się nie dzieje... owoce też jem wszystkie i też nic się nie dzieje... nie mogę tylko jeść kapusty, fasoli i pora - bo to mnie okrutnie wzdyma... i dziecko też :)
    wczoraj ugotowałam ogórkową i dodałam czosnek - pycha... niuni też smakowało:) bo nic się nie działo...
    a tak, to u mnie przeważa - drób, rybka, marcheweczka, ryż... mandarynki, banany, i nabiał!!!

10. reklama
  11. Skakanka

Skakanka Mamy styczniowe 2007 Mama wyrodna;-)

A zurek tez mozna:tak:dziala ponoc mlekopednie,tylko bez kielbasy;-)
    Polozna mi mowila,zeby mniej mleka pic.A dzis jadlam rybe z foli z maselkiem.Co jeszcze dzis jadlam...szarlotke, drozdzowki z jablkiem :-) i malinami, kawalek gotowanego miesa z wczorajszej zupy;-),ciastka kruche...kanapki z wedlina.Jestem najedzona:-)mile uczucie;-)a co moge jesc a czego nie to jeszcze nie wiem...

12. Skakanka

Skakanka Mamy styczniowe 2007 Mama wyrodna;-)

A spaghetti wg mnie tez mozna, tylko mieso bez tluszczu usmazyc...

Poleć forum