reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusiu, co dziś dobrego zjemy ?

M

MariaOla

Gość
Dziewczyny ...... proponuję wymieniać się pomysłami na jakieś dobroci do jedzenia, bo czasem już brakuje pomysłów, a to dopiero początek :baffled:

Ja dziś na przykład jadłam gulasz z kaszą :-p
albo też pyszny był rosiłek a lanymi kluszeczkami, mięskiem indyka i marchewczką
albo biały ser z makaronem
albo leniwe
 
reklama
No matki karmicielki ........ nic nie jecie :eek: czekam na propozycje


My dziś mamy :
Śniadanko : I. płatki owsiane na mleku z miodzikiem
II. Buła z wędlinką
Obiadek : rosołek, kopytka, gotowane udko z kurczaka i marcheweczka
Kolacja : Buła .... ale nie wiem z czym mnie najdzie ;-)
 
KOchane a jakie jecie owoce przy karmieniu? bo ja już sama nic nie wiem, w jednym piszą to a w drugim tamto ... napiszcie mi proszę
 
A ja jem czekoladę i nic się nie dzieje... owoce też jem wszystkie i też nic się nie dzieje... nie mogę tylko jeść kapusty, fasoli i pora - bo to mnie okrutnie wzdyma... i dziecko też :)
wczoraj ugotowałam ogórkową i dodałam czosnek - pycha... niuni też smakowało:) bo nic się nie działo...
a tak, to u mnie przeważa - drób, rybka, marcheweczka, ryż... mandarynki, banany, i nabiał!!!
 
A zurek tez mozna:tak:dziala ponoc mlekopednie,tylko bez kielbasy;-)
Polozna mi mowila,zeby mniej mleka pic.A dzis jadlam rybe z foli z maselkiem.Co jeszcze dzis jadlam...szarlotke, drozdzowki z jablkiem :-) i malinami, kawalek gotowanego miesa z wczorajszej zupy;-),ciastka kruche...kanapki z wedlina.Jestem najedzona:-)mile uczucie;-)a co moge jesc a czego nie to jeszcze nie wiem...
 
reklama
Do góry