reklama

Mamuśki a przetargi ;-)

Temat na forum 'Mamy pracujące' rozpoczęty przez rubi, 20 Kwiecień 2012.

1. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

Witam ;-)

szukam mam (i nie tylko ;-)) zajmujących się zawodowo zamówieniami publicznymi ;-)
    z obu stron barykady ;-)

wiem, że jest nas tu kilka ;-)

2. rybcia28

rybcia28 Aktywna w BB

Witam,

Również zajmuję się zamówieniami. Strona - ta z większą ilością dokumentów - Zamawiający ;-)

Pozdrawiam

3. reklama
  4. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

witaj ;-)

ja też "zamawiaczka" ;-)

5. aga_k_m

aga_k_m maj '09 - Jagódkowa mama

to i ja się dołączam :-)
    ale stanę po przeciwnej Wam stronie - Wykonawca ;-) (moje przetargi dotycza głównie robót budowlanych)
    generalnie samymi przetargami zajmowałam się 3,5 roku temu, teraz oprócz przetargów mam: dokumentacje projektowe, kosztorysy, a na końcu oferta. Nie mniej "czaję" ustawę... Ba nawet protestowałam się u Prezesa UZP :-p

pozdrawiam :happy:

6. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

aga_k_m ;-) witaj i tutaj ;-)
    ja się właśnie szykuję do ważnego przetargu na RB ;-)

7. kusmir

kusmir Fanka BB :)

ohh przetargi przetargi...niestety ostatnio mieliśmy taka przykrą sytuację, że nasza oferta nie została uwzględniona w przetargu...oczywiście Zamawiający twierdził, że wszystkie oferty jakie zostały dostarczone były uwzględnione, ale tak się składa, ze sprawdziliśmy na poczcie i list jest jako odebrany (na szczęście był to polecony), teraz czekamy na wyjaśnienia w tej sprawie i ciekawa jestem właśnie jak to jest w PZP...czy są jakieś przepisy, którą w takiej sytuacji można wykorzystać?

8. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

cześć kusmir ;-)

jeśli jesteście w stanie udowodnić, że oferta dotarła do siedziby zamawiającego przed terminem otwarcia ofert (liczy się też godzina...czyli samo to, że dotarła np. 20.12. nie wystarczy - bo otwarcie ofert mogło być o 8:00 rano a oferta mogła dotrzeć o 10:00) to moim zdaniem postępowanie powinno być unieważnione z art. 93 ust. 1 pkt 7 ;-)
    powodzenia i daj znać jak to się skończyło ;-)

9. rossa

rossa Fanka BB :)

zgadzam się

10. reklama
  11. kusmir

kusmir Fanka BB :)

w końcu znaleźli ten list, więc sprawa się wyjaśniła, ale dzięki za informację, bo pewnie przyda się taka wiedza jeszcze niejeden raz ;)

12. Nilcia

Nilcia Fanka BB :)

Ja również pracuję w zamówieniach po stronie Zamawiającego ;-)

Poleć forum