reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Dzień dobry kochane nie mam kiedy zajrzec maMY gości brat z rodzina przyjehał nie miałam kiedy wejsc piatek cały dzień roboto pieczenie sprzatanie dzis właczyłam lapka jestesmy juz dawno po obiedzie i teraz siedze sobie z mała która spi ja ja inhaluje ,brat z m i tesciem partyjke w karty graja a bratowa siedzi na górze z małym bo chory i ma temperature.Życze wam wesołych świąt pomimo ze dzis ich dzień ostatni i poprawy pogody na wiosenna od tego tygodnia:-)
 
No dziewczyny świętują bo pustki.


:-)

& a ile ml tej herbaty wasze dzieci popijają?

My w sobotę też u lekarza byliśmy bo mu nie przechodziło z tym rozwolnieniem to dwa razy doktora zaliczyliśmy ale tylko dała nam fajna pani doktor taki proszek dorozrobienia z woda który ma uzupełnić braki wit im minerałów. Proszek jest z tutti frutti aromat... A im tak nie chciał pic wiec go rozsmieszalismyi łyżeczka do buzi.

Jest poprawa.

To teraz zaczął kaslac... A niech to
 
Mój pije herbatke z hippa ułatwiającą trawienie, wypije zwykle około 60ml, czasami pewnie wypiłby więcej ale w sumie nie ma potrzeby zeby tyle pił. Odkryłam tez herbatke herbapolu koperkowo-rumiankowa dla dzieci i chyba zaczne ją podawać przynajmniej mam pewność że jest bardziej powiedzmy "naturalna" i z tego co widze niedosładzana niczym.
Aurelka wydaje mi się że nie ma potrzeby słodzić wody, przynajmniej ja bym nie dosładzała po co uczyc od maleńkiego śłodkiego :)
 
Ja probowalam tej naszej wody przegotowanej o fuuu sam chlor. Ja jak robie malemu wode to tak na 120-150 ml daje dwie szczypty cukru i on sie ladnie wygotowuje w wodzie i wtedy ta woda wcale nie ma slodkiego smaku tylko leciutko zmieniony smak.
zreszta nie wiem czy kiedys pilyscie ciepla przegotowana wode....paskudztwo:szok:
U nas wszyscy chorzy, masakra, cora od soboty, my z mezem od wczoraj. Jeszcze tylko Mateuszek sie trzyma choc dzis rano cos mu furczalo w nosku.
 
Witajcie dziewczęta!!
Jestem stałym gościem Waszego forum już od jakiegoś pół roku :) Jakoś dotychczas nie umiałam się zebrać, aby coś napisać od siebie, ale ostatnio zauważyłam dość duże pustki na forum i pomyślałam, że może w końcu dołączę do Was oficjalnie :)

Zacznę od przedstawienia się:
Jestem mamą Lenki (chyba najpopularniejsze imię na forum ;-) - urodziła się 13 grudnia 2012 - jeśli dobrze pamiętam to w tym samym dniu co córeczka Cinamony. Mieszkamy na stałe na Węgrzech, ale teraz przyjechałyśmy na kilka tygodni do rodziców na Podkarpacie - niech się dziadki wnuczką nacieszą :)

Przyznam szczerze, że Wasze forum uzależnia :) Mam zatem nadzieję, że mnie też przyjmiecie do swojego grona :)

Miłego dnia!
 
reklama
Do góry