reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

IZW - sliczna ta Twoja corunia :) Lena na razie stoi pewnie ale tylko trzymajac sie czegos, za chodzenie sie nie zabiera, tylko z pchaczem chodzic lubi ale ja jej nie popedzam, jak zechce to zacznie :)
Ja tez mam zawsze problem ze zdjeciami, tylko ze ja staram sie Malej na biezaco wywolywac z kazdego mca kilka i ma taki album moj pierwszy rok wiec akurat tam jej wkladam fotki
Agugu - super ze z serduszkiem ok, o problemie wapnia i fosforu nie slyszalam niestety...a to w jakis sposob przeszkadza w rozwoju? Lena lepiej, nadal drobinka i nadal je tak jak to ona, ale przynajmniej je, cos tam przybiera wiec staram sie nie stresowac, po BN mamy isc z nia do kontroli i wtedy ewentualnie ustalimy dalszy plan dzialania co z ta jej dysbakterioza

U nas urodziny wypadaja 13 grudnia w piatek :) mialam robic impreze dla tutejszej czesci gosci w sobote ale okazalo sie ze corka brata m ma wtedy wlasnie urodziny i ona mimo ze ma juz ponad 20 lat to wymyslila ze moznaby zrobic laczona impreze...no myslalam wtedy ze rozwale ich jak to uslyszalam...bo w koncu roczek dziecku robi sie tylko raz a wiadomo ze chcialam zeby to Lenka tylko byla gwiazda a nie jeszcze jakas dziewucha...no i w koncu coby uniknac skandali w rodzinie robimy urodziny 7 grudnia, u nas bedzie obiad bo wszyscy z daleka wiec akurat na obiad zapraszam a potem tort i kawa i inne ciasta, tort pieke zwykly biszkopt z kremem zeby Mala tez mogla podziubac a dla gosci zrobie jeszcze moze takie ciasto Oczy Carycy - ladnie wyglada i sernik, licze ze kolo 16 wszyscy sie zmyja wiec kolacji, salatek itp nie planuje :)
Ela - podobno snieg w okolicach Krk, prawda to?
 
reklama
Hej dziewczyny, nie zaglądam tutaj bo mój Patryk od czwartku przeziębiony strasznie, na szczęście już przechodzi, Patryczek już sam chodzi od 2 tygodni, zaczyna się bieganie :-) zębów nadal mamy 6 nic nie wyrosło więcej, po za tym wszystko rozumie uwielbia oglądać książki i wszystko chce wiedzieć pokazując paluszkiem i czeka aż mu odpowiemy, nadal nie lubi się ubierać na dwór i mamy kłopot bo płacze i poci się przy tym i choróbsko murowane jak bym wyszła z nim na pole nie wiem już jak go ubierać, je już obiady dwudaniowe ale karmie go na kolanach u mnie oglądając przy tym książkę, krzesełka nie lubi. Nie długo roczek ja robię tylko torta i kawę u nas się poknociło mój brat z żoną wielce obrażeni nie wiadomo o co i będzie mniej osób
Pozdrawiamy
 
A u nas impreza roczkowa 2 dni pod rząd. Ja - gotująca sporadycznie, przygotowuję 2 przyjęcia - dla rodziny i znajomych ;) Trzymajcie kciuki :)
 
Agugu - powodzenia na imprezach ...!!! i nie przesadzaj
Paulinka - Tobie tez udanej imprezki - chyba juz nawet była. Gratulacje chodzenia a co do przeziębienia to niestety taki okres .. u nas byl 2 tygodnie w złobku 3 tydgodnie w domu .. taki biedniusi boo i gorączka i wszytsko inne
Jak tam mikołaj udal sie ???
Bo ja niedostałam nic ... mąż dostał sex .. mały samochód ... Byłam na mikołaju w żlobku ... fajne przeżycie - dzieci widząć mikołaja w ryk !!!!zdjecia będą super .. oczywiście do oglądania za przynajmniej 4 lata .. ale zabawek mamy tyle ze musimy pojechac po pudło

i tyle dziecię wstraje
 
Witajcie!
Paulina, Agugu - a kiedy robicie imprezy?? Wasze Maluszki z ktorego grudnia sa?
My swietujemy w te sobote a Lena z 13 grudnia - w tym roku w piatek :)
Agugu - nie martw sie, dasz rade, ja pierwszy raz w zyciu bede gotowac dwudaniowy obiad dla 14 osob plus pieke tort i jakies ciasta - ale najwazniejsza organizacja :)
My dzis jak m wroci jedziemy do tesco i lidla na zakupy przedimprezowe, zrobilam juz liste co potrzebuje i od jutra zaczynam marynowanie miesa, moze juz sernik tez jutro upieke....
Mamy juz tez wszystkie prezenty gwiazdkowe dla wszystkich! W tym roku do PL na BN jedziemy wiec troche ludzi bedzie. Choineczka tyci na stoliku juz ubrana, posprzatane wiec jest ok :) Dobrze ze juz choc to z glowy :) Teraz tylko gotowanie i pieczenie.
Ela - ja tez nic nie dostalam na Mikolaja :( ale wczoraj mielismy 8 lat jak sie spotykamy wiec rozyczke biala - bom niby taka niewinna :) - dostalam :)
 
Asia Patryk urodził się 15 grudnia więc wypada akurat w niedziele. U nas będzie tylko tort i kawa i jakieś owoce i ciastka. Impreza będzie na ok 10 osób . Dasz radę jak piszesz grunt to dobra organizacja. My mamy małe rodziny jest tylko dwoje dzieci małych także z prezentami nie ma kłopotu.
U nas jeszcze choinki nie ma i nie wiem czy będzie przy moim łobuzie może jakiś stroik świąteczny
elak ja też nic nie dostałam na mikołaja ale chyba byłam bardzo niegrzeczna w tym roku
:-)
Patryczkowi wyszły dwójki na dole więc już mamy osiem ząbków,
Powodzenia w przygotowywaniu imprez urodzinowych
 
Paulina - jak tam imprezka się udała? i 8 zębów prawdziwie zębata stwora :)
My własnie jestesmy przed imprezą i ogólnie ja tego nie widzę ... ale mój mąż mówi olej sprawę jakoś to będzie więc jakoś to będzie - on ma zrobić torta a ja zamówie torta (na wszelki wypdaek )
I jesteśmy pierwszy tydzień normalny tzn bez babc i innych nianiek tylko my mały i żłobek. Wszytsko ok ale ubranie się do pracy , spakowanie siebie do pracy i dziecka ubranie i spakowanie sprawia ze o godzinie 11 stej ja mma już serdecznie dosyć i padam .. a dopiero wtedy zaczyna pracę :( najczęściej zasypiamy z mężem o 22 - giej - ciężko jest ale maly coraz mniej płacze jako go zostawiam wiec idziemy do przodu
 
Hej impreza się udała, Patryczek zadowolony chociaż pod koniec dał popalić ale to ze zmęczenia i wrażeń nie mógł zasnąć, tort mi się udał był dobry i ładny
elak nie ma to jak wiara w możliwości męża :-D ja też nie bardzo widziałam tą imprezę ale jakoś to było tylko że my dużo nie przygotowywaliśmy tylko torta, kupiliśmy ciastka suche i owoce noi kawa i herbata, wierze że jest ciężko ale niedługo dzieciaki urosną i będzie trochę lżej,
My teraz się zastanawiamy co dalej robić, czy mam zacząć pracę i małego dać do żłobka czy starać się o rodzeństwo dla Patryczka, obie opcje mnie przerażają, zobaczymy co życie przyniesie:happy2:
 
reklama
Paulina - super ze impreza udana :) u nas tez wszystko ok, obiad i tort smakowaly, Lenka grzeczna byla dopiero nastepnego dnia odchorowala marudzeniem i jeczeniem wrazenia ale tak to ok...co do sytuacji zyciowej doskonale Cie rozumiem :) baaardzo podobny dylemat i u nas i jak na razie dalismy sobie z m czas do wiosny na podjecie decyzji a co zycie pokaze...okaze sie :)
Buziak urodzinowy dla Patryka!

A jak reszta dziewczat z imprezami roczkowymi? Agugu - jak u Was?
 
Do góry