reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamuski grudniowe

Babeczki a jak tam u was z nudnosciami? Bo ja nie mam narazie i mam nadzieje ze ta druga ciaze rownie bezobjawowo (poza nrzuchem oczywiscie) przejde.
oby sie udało :) najgorsze są te wymioty.... jeszcze nudnosci ok, ale nie zeby zwracac ;[;[ ;p
a w pierwszej db sie czułas?

percia a kiedy masz termin @? moze to tylko plamienie jakies?
 
reklama
Aleście się rozpisały.Super.:-)
Mnie też wysypało,tylko ja często przed @ mam jakieś świństwa,więc już nie wiem.:sorry:Drinki i piwko lubię,a tu w Niemczech,niestety,w knajpie ciężko o piwo z sokiem,więc kupuję piwko czasem w butelce i syrop malinowy w polskim sklepie.
Co do wieku,ja rocznik 88, Sarę urodziłam jak miałam 21 lat,więc też raczej młodo i moja rodzina była niespecjalnie zachwycona..wiecie jak to jest,"A co ze studiami?MAtko Boska!!Skończysz w pieluchach i w gównach,bo ci następnego dzieciaka nadmucha!!" haha moja babcia :-D:-D Ale dzisiaj kocha Sarunię nad życie,tak samo jak wszyscy.
A co do karmienia,ja karmiłam piersią tylko miesiąc,wiem,że wiele kobiet to lubi i że to dobre dla dziecka,ale ja miałam zanik pokarmu,a poza tym bardzo źle to wspominam,naprawdę.Przerzuciłam ją na butlę i od 3 miesiąca przesypiała mi praktycznie całe noce.Do dzisiaj.:tak:
Ja spokojnie na sądny dzień @ czekam,czyli wychodzi jakoś 5.04 dopiero,ale mam nadzieję,że "ciotka"zrobi sobie 9-miesięczny urlopik ...może na Hawajach,stamtąd daleko do mnie.:-D:-D
Też zaczęłam dziś przeglądać pokoiki dziecięce,łóżeczka itp...Moj P. patrzył na mnie jak na nienormalną i pytał czy już ma zacząć składać zamowienia na gofry z bitą śmietaną o 2 w nocy (w 1 ciąży parę razy go goniłam tak po nocach):-D:-D Heh..
 
termin mam na 4-5 kwietnia..ale brzuszek mnie boli dzis caly dzien ale to nie jest bol taki jak zawsze...;( juz zwątpilam..;(
 
Przydałby się jakiś wątek typu :przedstawiamy się.
Np.:
Nick:
Imię:
Skąd jestem:
wiek:
ciąża:
dzieci:

A później jak już wszystkie będziemy pewne to chyba Motylek chciał zrobić listę mam grudniowych wtedy sobie wpiszemy np tak:
MamaPatryka89
termin wg USG 1.12.2012r
oczekuję :synka- Filipa/córkę- Zosię/niespodzianki

Faktycznie jesteś młodsza o 3 latka. My tak samo mamy mały pokoik i nie wiem jak to zrobić zeby moja dwójeczka tam się zmieściła.
Pewnie wyjdzie tak,że mój B. będzie spał w dziecięcym pokoiku (bo chrapie niemiłosiernie) a ja z dzieciaczkami w większym ;-).
Jeszcze zobaczymy jak to będzie...

Szukam właśnie rowerka biegowego dla mojego synka... ;-)
 
percia: spokojnie:D wiem jak to brzmi ;p ja tez sie denerwuje ;)

wiara: ato mialas szczescie ;d bo ja mialam wszystko, lacznie z kamieniami na nerkach ;d

karotka; tez mialam 21 lat ;) rok przerwy w studiach musialam robic, ale w tym roku mam nadzieje sie obronie ;) hehe ciąża to nie wyrok przeciez ;) moj tata nie byl zachwycony ale przecież szkole mialam skonczona wiec co za problem, dzis jest zakochany w malej ;) babcie tez, i prababcie ;) hehe :) a studia zawsze mozna skonczyc :) a ty przerwałas nauke ? :)
ja juz stwierdzilam ze sie pomecze, a w tym roku zdawalam pierwsza sesje po porodzie i nie mialam zadnej poprawki ;d chyba dziecko dziala motywujaco :D haha ;)

jedna reke juz pomalowalam :p ale od drinka troche mi sie kreci wiec chyba będe miec jedne paznokcie pomalowane a drugie nie :p

mamapatryka: to zaczynaj, przedstwa sie :D :)zaraz CI wkleje fotke ktora kiedyz znalazlam na necie, maly pokoik dla dwojki dzieci
jak znajde :D
znalazlam, takla sypialka dla dwojeczki :) mi sie spodobalo :)
ja szukam dla Malej rowerka ale takiego z szelkami jeszcze ;D bo ona sie ciegle wierci ;p ale są drogie..

czy nikogo nie ma? :))) ja sie nudze to akurat cisza jest ;d hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i kolejny temat niebawem musi powstać- Urządzamy pokoik dla maluszka.

ja taki miałam z szelkami chociaż się nie wiercił tak - na urodziny mu samochodzik na akumulator sprawiliśmy więc o rowerku zapomniał;-)
 
No i kolejny temat niebawem musi powstać- Urządzamy pokoik dla maluszka.

ja taki miałam z szelkami chociaż się nie wiercił tak - na urodziny mu samochodzik na akumulator sprawiliśmy więc o rowerku zapomniał;-)

ja dla Małej juz mam wybrany pokoik :) czekam tylko az domek stanie wreszcie :D
ooo super :) hehe to pewnie ma radoche z samochodu:D moja jest za mała :D jeszcze nie wie o co chodzi dlatego szelki niezbędne :D
 
dzień dobry dziewczynki... ja tak po cichutku z małą nadzieją tu się pojawiam:)chociaż ostatnia @ byla 8.03 ale staralismy sie wstrzelic z przytulankiem w dni plodne:) i tak z małą nadzieją tu zaglądam...mam nadzieje ze 4.04 @ sie nie pojawi .. i Gratulacje wszystkim pewniaczkom:)

Bede trzymac kciuki, moze to plamienie to tylko chwilowe:-)

QUOTE=madlen79;8402782]Kinga bo co tutaj wchodzilam to wiecznie cisza ,a teraz chwile mnie nie bylo i bynajmniej mialam co czytac ;-)
macie moze taki jakis dziwny smak w buzi ?? ,bo ja juz nie wiem jak sobie znim radzic..a sliny mam tyle,jakbym miala slinotok :szok::-D

Ja mam dziwny metaliczny smak w buzi, czasami slinotok a czasami sucho jak na pustyni:-p
no wlasnie jakie jestescie roczniki ?,bo ja ten co przy nicku..;-)[/QUOTE]

Przydałby się jakiś wątek typu :przedstawiamy się.
Np.:
Nick:
Imię:
Skąd jestem:
wiek:
ciąża:
dzieci:

A później jak już wszystkie będziemy pewne to chyba Motylek chciał zrobić listę mam grudniowych wtedy sobie wpiszemy np tak:
MamaPatryka89
termin wg USG 1.12.2012r
oczekuję :synka- Filipa/córkę- Zosię/niespodzianki


Swietny pomysl wtedy wiecej sie dowiemy o sobie



UPS nieudalo mi sie to wielocytowanie:angry::angry::angry::angry::angry:

;-)
 
reklama
Do góry