reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
\hallo kobity piszcze ci co u was u nas w skrócie

żyjemy .. ledwo bo ledwo mąż poszedł do nowej pracy, ja mam 3 nowe projkety w pracy o pięknych nazwach olifant, pick up i twins więc nie wiem jak się nazywam ale pamiętam jak się nazwya mój mąż i syn - no i mamy babcię na składzie - podsumowując na 38m2 mieszkamy
Ja z męzem , teściu + moja mama + Patryś + 2 gekony pigmejskie (jeden w terarium a jedn uciekł gdzieś ) + jakieś 30 świerszczy w różnym etapie rozwoju + alfred - pająk który jak zapewnia mój mąż nie rusza się z tego dalekiego kąta
ale mam takie wrażenie , ze mój mąż łże :)
 
w wielkim skrócie mała wczoraj zrobiła swoje 3 pierwsze kroczki, ale i tak woli z pchaczem lub za rączki , ma 8 ząbków i 2 kolejne w drodze :D sporo sobie juz gada po swojemu, ale cici na kota hauu na psa, brum brum auto , dziam - gitara, tata, mama, baba, mniem mniema, dzie - to jest gdzie jak sie schowa i mamy jej szukać bam, ała i wiele takich dzwieków nasladowczych np na picie itp oraz blizej nieokreślonych których znaczenia nie znamy hehe, poza mlekiem tylko skubie stałe posiłki, mało spi za dnia noce przesypia całe smoczek tylko w formie "zabawki" a najlepiej kradziony od kuzyna, ogólnie wszystko ok pozdraiwma wszystkie i przesyłam całuski dla waszych maleństw, ,
 
IZW - sliczna dziewczynka z Natalki, na taka powazna juz wyglada :)
Gratulacje pierwszych kroczkow :)

Agugu, Andzia, Paulina - co u Was? Jak Wasze Maluchy?

U nas ok, Lena wciaz taka mala jak byla :) Ma juz 7 zebow, chodzic na razie to chodzi przy meblach i z pchaczem, sama sie nie puszcza :) Powoli zaczynamy sie szykowac do pierwszych urodzin...A Wy planujecie jakies wieksze imprezy?

Pozdrowienia dla wszystkich Mam i ich Maluszkow!
 
IZW - śliczniutka
Ja się dołaczam do apelu asi Agugu, Andzia, Paulina co tam u was? Paulina gratulacje kroczków, Andzia .. jak tam mały w żłobku .. ?

U nas przyzwyczajamy się do żłobka i czasami jest lepiej czasami gorzej .. ogólnie w żłobku jest fajnie tylko czemu mama musi wyjść
 
u nas będzie rodzinna imprezka - skład ten sam co na chrzcie, z ta róznica jedynie że bez obiadu, ciacho tort kawa, zimna płyta i ciepła kolacja
 
elak, chyba co u Was? Zaglądam tu coraz rzadziej i ciągle strona 1730 ;)
U nas dobrze, chodzimy już prawie, echo serca niczego nie wykazało :) Zęby mamy ciągle 2, ale już kolejne 2 widać.
Ale ciągnie się za moją Małą podwyższony poziom wapnia i fosforu - komuś znany temat? Także jednak ciągle jakieś zdrowotne niepokoje mamy. Asia, a jak zdrowie Twojej Lenki? Idę szukać menu na Roczek :)
Pozdrawiam
 
hej w końcu coś rusza :)
IZW - super , ze juz masz plany imprezy, ale wy macie 21 (tak wynika z suwaczka bo dwa dni młodsza). Ja własnie mam dylemat łączenia ze świetami - bo u nas to jest tak ze teściowa i teściu ze sobą nie rozmawiaja, moi rodzice daleko więc pewnie tak jak chrzciny wyjdzie bez sensu
Agugu - Gratulacje "prawie chodzenia":) my na razie jesteśmy terenowym brzdącem z napędem na 4 nogi umiemy przejść przez tatę i mamę jak leżą na macie:) Zaliczyliśmy dziś pierwsze rozcięcie głowy :( No i mieliśmy wizytę na pogotowiu - bo podejrzewaliśmy zjedzenie klawisza od komórki - bardzo ciekawy był dialog - Co Państwa sprowadza, podejrzewamy ze zjadł klawisz od komórki, Jaki ? No 0-ro
Mały chodzi do żłobka, co jest dla mnie strasznym przeżyciem - bo wczesniej zostawiał go mąż teraz ja więc trochę płakusia jak się go zostawiam, jak mnie nie widzi przestaje ale ta chwila jest straszna. dalej niestety mieszkamy z Teściem , podobno mamy mieć mieszkanie w grudniu oddane ale nie wierze naszemu developerowi jak .....
a i dostałam podwyżkę a mąż zmienil pracę :) i w sumie u nas bez zmian
 
elka no to masz problem .... ale napewno coś wymyślisz, u nas na szczęscie wszyscy żyja w "zgodzie" a urodzinki wypadaja w sobote więc termin mam zajefajny w niedzielę jest msza "roczniaków" (22.XII) wiec wszystko super nam się ułożyło

robię "pożądki z fotkami" chce wywołać małej fotoksiążke z całego roku i normnalnie nie idzuie wybrać najfajniejszych fotek kilka z tego miesiąca wrzucam i zmykam dalej segregować
 

Załączniki

  • DSC00028.jpg
    DSC00028.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 141
  • DSC00079.jpg
    DSC00079.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 141
  • DSC00087.jpg
    DSC00087.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 137
  • DSC00095.jpg
    DSC00095.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 135
  • DSC00131.jpg
    DSC00131.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 132
  • DSC09994.jpg
    DSC09994.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 129
  • DSC09995.jpg
    DSC09995.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 129
reklama
Do góry