reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Kassia witam i gratuluje

Moimi objawami ciążowymi to są bóle w piersiach i od początku ciąży strasznie tyje a wcale nie jem inaczej tylko tak jak wcześniej tak mam podczas każdej ciązy że w pierwszym trymestrze wiecej tyje niż przez reszte ciąży.Troche mnie to wkurza bo chcialam ukrywac ciąże przed całą rodziną do póki nie bedzie widać czyli tak do około 6 miesiąca , a może powinnam przestać jeść już sama nieiwem.

A jeszcze odnośnie wypadków domowych ja będąc w pierwszej ciąży w 7 miesiącu z moim synem spadłam ze schodów i całe szczęście nic się nie stało syn urodził się cały i zdrowy
 
reklama
to aż tak szybko tyjesz? na pewno jeszcze przez jakiś czas nie będzie widac :)
ja Ci powiem, ze do 8 miesiąca chodziłam w spodniach normalnych :D miałam tez ciażowe ale mieściłam sie w normalne ;d brzuch miałam wysoko a poza tym był mały ;d
 
hej dziewczyny gratulacje dla tych co dołączyły!!! ja cały czas myślę czy też tu będę z Wami czy nie. w Niedziele się wszystko okaże. Jajniki dalej pobolewają wiec może się udało?? zobaczymy. Przy pierwszej ciąży do 12 tygodnia nic nie odczuwałam, później miałam wymioty ale nie męczyły mnie długo.
Pozdrawiam
 
Ja już też panikuję przed jutrzejszą wizytą. Niby mówię sobie cały czas, że wszystko będzie ok, a z drugiej strony cały czas się martwię. Na początku tym, że boli mnie podbrzusze, potem tym, że już mnie nie boli tak bardzo:), że nie mam żadnych mdłości, zachcianek czy bólu piersi. Umawiając się tydzień temu na wizytę myślałam, żeby może jeszcze później się umówić, a tymczasem ten tydzień już mi się tak ciągnie, a jutro to już chyba do tej 17 to chyba zwariuję:) no ale musi być dobrze, nie zakładam niczego innego:)
 
Kinga dzięki i w zasadzie też chyba zaczynam wierzyć,że się udało.Jak będzie,zobaczymy.;-)
krolewnazmarcepana ja miałam w 1 ciąży identycznie...i ta sama waga nawet:-D Przytyłam może z 6-7 kg,gdzie przypuszczam,że to była młoda i wody,a po porodzie,tak jak ty,49 kg.
Tyle że minęło 2,5 roku,a ja baaardzo schudłam,ważę teraz może 42 kg,jestem stanowczo za chuda,ale robiłam badania,wszystko ok,oprócz dużego niedoboru żelaza,ale biorę od 3 miesięcy i powinno być lepiej,natomiast nie tyję.Mogę się obżerać McDonaldem,chipsami,owocami z bitą śmietaną (życie mogłabym za to oddać:-D) i nic.Fakt,że jem nieregularnie i zawsze byłam szczupła,ale żeby aż tak??:szok: Lekarze nie widzą absolutnie żadnego problemu,a jak pytam o jakieś skuteczne metody na przytycie,to się śmieją i mówią,że jak jedzenie nie pomaga,to widocznie taka moja uroda.Wyglądam jak anorektyczka z wieszakiem zamiast głowy.:dry:
A wam wszystkim życzę powodzenia i przede wszystkim...cierpliwości.:D Myślę,że za tydzień,góra dwa już wszystkie będziemy wszystko wiedzieć.Oczywiście zakładam,że wszystkie na wątku pozostaniemy przez najbliższe 9 miesięcy.;-)
 
Karotka no ja tez mam nadziej,ze zostaniemy tutaj wszystkie i razem bedziemy odliczac dni do naszych porodow :tak:
i zazdroszcze,ze mozesz wszystko jesc i nie tyjesz..ja to taki paczus jestem :zawstydzona/y:..teraz jeszcze przytyje..,ale jak Malenstwo przyjdzie na swiat,to schudne :-D
laski tak mnie mdli..ze szok..caly czas czuje,jakby mi cos stalo na zoladku,buuu..jak bede miala cala ciaze z mdlosciami,to sie wykoncze..bo oprocz tego okruszka malego,mam jeszcze dwojke i chcialbym normalnie funcjonowac..ale jak na razie nie da sie :no:
 
karotka: hehe to masz db przemiane widac ;d;d

aaa mi sie nawet nie chce nic pisac.. zrobiłam własnie test. negatywny.
dopiero 25dc ale znowu sie rozczarowałam tylko... nie wiem co mysles
ale mimo to mam nadzieje ze tak jak w poprzedniej ciąży po terminie okresu bedzie II..
 
reklama
aaa mi sie nawet nie chce nic pisac.. zrobiłam własnie test. negatywny.
dopiero 25dc ale znowu sie rozczarowałam tylko... nie wiem co mysles
ale mimo to mam nadzieje ze tak jak w poprzedniej ciąży po terminie okresu bedzie II..[/QUOTE]

to dopiero 25 dzien, poczekaj jezszcze 3 dni, niektore testy nie sa tak czule, a ze pisze ze wykrywaja HCG powyzej 25, to bujda ja mialam 250 na badaniu krwi a na tescie bylo widac cien cienia.
 
Do góry