reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

mi organizm sygnalizował już bardzo wcześnie że coś się zmienia w każdej ciąży ale niestety miałam już takie sytuacje że wydawało mi się że na pewno coś się święci a potem się okazywało że jednak nic z tego.
Tak samo mam teraz, czuję że w moim podbrzuszu coś się dzieje, mam zgagę drugi dzień a to ponoć jeden z najwcześniejszych objawów tym bardziej że zgaga towarzyszyła mi intensywnie w każdej ciąży od początku do końca i tylko w ciąży ( no może raz czy 2 tak o się zdarzyła) ale pewności i tak nie mam a nie chcę się nakręcać bo im bardziej się człowiek nakręci tym większe rozczarowanie.

a masz już dzieci czy byłoby to twoje pierwsze?
 
reklama
alwaysyours, nie chcę cię w żaden sposób "zniechęcać", ale ja bym się nie napalała tak od razu. jasne, że to może być "to", ale ja przez równo rok co miesiąc "czułam, że to jest to"... a okres przychodził za każdym razem.

u mnie wszystkie "objawy" dało się logicznie wytłumaczyć i sama je sobie tłumaczyłam, bo już tyle razy wcześniej niby "objawy" były podobne, a potem było rozczarowanie.

poczekaj jeszcze kilka dni i skocz na betę, to wtedy wszystko będzie jasne ;)

a tak przy okazji - powtarzałam dziś betę po 48h, w piątek było 80,2 a dziś wzrosło do 280,8 - to dobry przyrost?
 
gryzoń witamy :-)
Ja generalnie 1 ciążę miałam całkowicie bezobjawową, dlatego nawet jeśli się udało,to o tym nie wiem,aczkolwiek mówią,że kolejna ciąża często diametralnie różni się od poprzedniej.
A w ogóle,to witajcie dziewczyny w niedzielę.:-D Całkiem leniwy dzień,młoda dokazuje,oczywiście "lala Babi" czyli po raz setny będziemy oglądać Barbie :-D W związku z czym muszę was opuścić na jakiś czas.
Ale fajnie,że jest nas coraz więcej...I może fakt,że nie powinnam robić testu przed datą @,ale,cholera,ja już chcę wiedzieeeeeć :-D Mój spokój i opanowanie właśnie szlag trafił.:-D:-D
 
risa ja bety nigdy nie mialam robionej,ale jak rosnie to dobrze !!!!:tak:
always ja tez radze nie nakrecac sie,jesli jest fasolka to za kilka dni test bedzie pozytywny ,trzymam &&&& ;-)
dziewczyny,macie jakies objawy..u mnie ich brak..wczesniej tak nie bylo,a teraz...jedynie duzo sliny i dziwny smak w buzi..ciesze sie,ale i martwie..z tych nerwowo zrobilam dzisiaj test..czy czasami kreska nie blednie..ale poki co jest ciemna,bardzo ciemna !!!!,tylko czemu ja sie martwie...:-(???
a te dni tak wolno mijaja..juz bym chciala byc po 1szym usg i uslyszec serduszko..a to jeszcze tak dlugo...osiwieje do tego czasu :zawstydzona/y:
 
Też bym chciała sie nie nakręcać :-) Ale mówie wam, teraz jest inaczej niz zwykle. Zupełnie inaczej sie czuje. Byłam raz w ciąży tylko że było to puste jajo, ale objawy jak teraz, tzn to było w 2010 ale mam wrazenie ze czuje sie identycznie. Oczywiście poczekam na testy, ale mam nadzieje że intuicja mnie nie zawodzi! ;) Dzieki za odpowiedzi :)
 
właśnie mam problem z wyliczeniem go bo cykle zazwyczaj miałam 27 dniowe, a przed ostatni był 29 dniowy a ostatni 24 dniowy i teraz kompletnie nie wiem jak wyznaczyć poprawny termin @, ale ustaliłam że moje maximum to 11 kwiecień
 
reklama
always skoro nie wiesz,jak dlugie masz cykle,to skad pewnosc,ze "wpadka" byla w dni plodne ??
niczego nie przyspieszysz..poczekaj spokojnie,chociaz wiem,ze latwe to nie jest i zrob test ;-)
 
Do góry