reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Joanna_Z wy jutro 7mcy a my dzień po was:-)tak szybko ten czas zleciał pamiętam jak wszystkie bąble dopiero co były takie malutkie;-)Mała siedzi już sama? Naty nie ma od wczoraj gorączki ale dziś ma humor taki jak zawsze bo wczoraj jeszcze było średnio a dziś taka jak zawsze moja Juli:tak:leży zamną na narożniku i kopie mnie po plecach:-D pieczemy ciasto w końcu dziś bo wczoraj nie zdążyłam basen nas pochłonął:happy:
 
reklama
Wiola Naty tak milo ze ktos jeszcze pamieta:) u nas zero zebow, ale cos tam Na pewno sie dzieje. Sofie turla sie jak maly komandos I jest wesolo, niestety nocy nie przesypia, caly czas karmie piersia

Naty w awatarku sliczna ta Twoja pociecha

Wklejam raz jeszcze

http://www.siepomaga.pl/f/sercedziecka/c/805
Mi sie otwiera bez problemu
 
Wiolka - widzę, że i u Ciebie tak jest, że jak człowiek ma dużo na głowie, to się bardziej zmobilizuje i wszystko zrobi co trzeba :) fajnie, że lubisz zajmować się domem, ogrodem, musisz być chyba bardzo ciepłą i optymistyczną osobą :)
W razie bolesnego ząbkowania Julitki polecam Nurofen w syropku - bardzo szybko pomaga
Viv - ja też uwielbiam polską wieś i już nie mogę się doczekać naszych wakacji w PL
Udanego wypoczynku na wsi!! Długo zostajecie u rodziców?
Naty - a czy 1990 z Twojego nicku to Twój rok urodzenia? Zawsze nie mogę się nadziwić jak widzę, że ktoś młodszy ode mnie ma poukładane w głowie i jest taki dojrzały :)
A jak tato? Mam nadzieję, że już coraz lepiej :)
Joanna - pamiętamy, pamiętamy :) Świetnie, że też jeszcze karmisz piersią - to tak jak ja :) a Sofie je już jakieś stałe jedzonko? Dane Oliwki przekażę dalej, im więcej osób wie, tym większe szanse na pomoc...

Lena nad wyraz dobrze znosi upały, jedyne co to bardzo mało mi śpi...w sumie w ciągu dnia ma ze trzy półgodzinne drzemki a w nocy w sumie też śpi z jakieś 9 h...jakoś tak mało te 10-11 h na dobę, no nie?
Za to powoli widać rezultaty fizjoterapii, Lenka jest coraz mniej spięta, chętniej się przewraca :) Oby tak dalej :)

Dziewczęta, mam pytanie, czy wy zakładacie Maluszkom czapeczki jak wychodzicie w wózkach na spacery?? No bo oczywiste, że jak główka będzie wystawiona na słońce to tak, ale jak do wózka idzie Maluch? Lena wszędzie śmiga z gołą główką i tak pomyślałam, że może jednak powinna mieć czapkę...z tym, że z niej się leje, włoski ma cały czas mokre więc sensu nie widzę...a Wy jak robicie?
 
Asiabp dziekuje
Tak Sofie dostaje marchewke, slodkie ziemniaki, pietruszke, jablko I banana to nowosc z dzisiaj;) I baaaardzo jej smakuje:) a wczoraj jadla truskawki
Ale ze wszystkiego wciaz cycus najlepszy. A I widze ze ze snem u ciebie tak jak u mnie;)
Ja w ogole nie zakladam I nie zakladalam czapeczki, a jak juz bardzo wieje to kapturek zakladam ale to zadko
 
Joanna- to super ze taka aktywna i wesoła i fajnie ze tak długo karmisz :tak:ja skończyłam karmić jak mała miała 4mce pokarm mi zanikał i już nie dojadała,nam się ten link nie otwieranie wiem czemu AsiaBp myśle że to czy ma się poukładane w głowie jak napisałaś nie ma nic do wieku ja mam 24 lata i jakoś tak po prostu lubie sobie ogarnąć w domu koło domu i dzieci wydaje mi się że tak powinno być kobieta pracująca czy nie pracująca powinna umieć zorganizować czas dla domu dziecka ewentualnych innych zajęć i dla siebie ;-)każdy robi jak uważa i tak żeby było dobrze dla niego i jego rodziny,nurofen mam tylko kurcze ona mi po nim wymniotuje on jest taki drapiący po gardle jak to Nastka mówi a czopki mniej szkodzą na żołądek bo nie doustnie tylko doodbytniczo.Póki co nie podaje jej nic bo nie chce organizmu przyzwyczaić do leków a dziś jest już bardzo fajna krzyzys minął.Ja Juli nie zawsze zakładam czapke ale zawsze mam ze sobą bo jak ją wyjmuje z wókz na upale to zakładam żeby jej w główke nie świeciło mokry kapelusz albo chusteczke
Kawe mrożoną sobie zrobiłam wypiłam ciasto zrobiłąm kończe robić bigos,musiałam isć do przedszkola po Nastke bo biegunke miała raz tylko ale poszłam bo niechciałam żeby w razie czego się tam meczyła
 
mam 2 minuty :) mąz pilnuje - jutro egzamin praktyczny a czasu na nauke nie mialam wcale bo wybili nam szybe w aucie, uratowalismy małą jaskółkę i stale mamy to samo marudne dziecko :)
 
Joanna ciesze się że udało się zebrać pieniądze buziak dla Sofi na 7 mcy Naty dla Wojtusia tez buzior :-) Elak &&&&&&&&&&& za egzamin jak to się stało ze wam szybe wybili? Poćwiczyłam dziś z ewą tylko nie sklapel a killer masakra to jest ledo zyje:szok::eek:ide zaraz na zakupy z młoda na zakupy i ide sobie kupić taką spódnice Paul & Joe MACIO - Długa spódnica - pomarańczowy - Zalando.pl coś takiego:-) miłego dnia:happy2:
 
reklama
Asia zostajemy do końca sierpnia z przerwa na powrótna szczepienie w lipcu, także oj, długo!
Nie mam tu ani kompa ani tv:p dziennie mi bez forum, boję się że wypadne z obiegu, bo staram się zaglądać ale tu tyle rodziny że mało czasu na net.
Pierwszy dzień pobytu padało a teraz taki gorąc żeciężko znaleźć chłodne miejsce. Ale pluskamy się w baseniku;)

Dla małej mam kapelusik bo ona często Z wózka na ręce ale tak jak wiola, trzymam w wózku i jak trzeba to zakładam

Laski, ale odpoczywam! :)

Miłego dnia:)
 
Do góry