reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki - luty 2011 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny :) Lenka no nie ma co się dziwić :) w końcu to chrzest - to jednak rodzice chrzestni i mają wychowywać "chrześniaka" w takiej wierze. Ksiądz nie wie czy np. nie są ateistami.

Nina spróbować możesz, ale ja bym na twoim miejscu mu dała ostatnią szansę, bo on cię powoli zaczyna poniżać, a NAtalkę traktować jako tą "gorszą" jak będzie źle to wracaj do domu.

Moja dzisiaj cały dzień była płaczliwa i jakaś taka marudna, dużo się rozgląda, chce być noszona na rękach. Jak odkładam do łóżka to się drze jak opętana. Podczas jedzenie jest rozkojarzona na maksa odwraca głowę w kierunku gdzie coś "ciekawego
" widzi a jak jej ją odwracam w moją stronę to ona znowu na swoje miejsce wraca. Już miałam dość jej ulewania, kupiłam mleko Bebilon AR (w aptece 400g kosztowało mnie 39zł!!) będę musiała je kupować na allegro, bo tam 1 puszka kosztuje ok. 28zł. Karmiłam ją pół na pół bebilon zwykły i bebilon ar no i od 4 karmień nie ulała ani kropelki!! Sukces!!
 
reklama
latte pisalam z nim dzis 3h i fajnie tak po takim czasie bo tak zawsze na szybko a dzis wkoncu mial czas..i poswiecil go w calosci mnie..:) jest teraz w sloweni jak wroci do irlandii za pare dni to zarezerwuje bilety..:)
Laura juz pewnie ciekawa jest natalka tez jak zaczela dobrze widziec to chciala tylko lezec na ramieniu i zeby z nia chodzic a ona mogla sobie obserwowac..:)
]a co do chrztu to u mnie problemu nie bylo.. ksiadz tylko sie upomnial o ofiare na kosciol..:)
 
Latte czemu usunęłaś link do tego forum z galeriusa? dziewczyny jakby co nie wiedzą gdzie pisać.
 
A to tutaj sie ukrywacie :p

Moj maly caly dzien wczoraj przespal malo jadl , za to w nocy standard 2,4,7 pobudka :) i teraz nie chce spac :D

nie widac mojego suwaczka :(

moje dziecko walczy ze snem w lozeczku :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nina ja tam nie wrócę :) czyli po prostu wcale nie będę pisać ani tu ani tam. Mam to gdzieś. Ja powiedziałam, że jak pomarańcza jakaś będzie się wpieprzać to odchodzę z tamtego forum. Słowa dotrzymam. A to jakiś czas temu zrobiła. Nie mam zamiaru dłużej pisać z "dwulicową" osobą, która nie umie czegoś pisać pod czarnym nickiem i zasłania się pomarańczowym. No to było miło was poznać :) ale ja odpuszczam. Zresztą piszę też na forum styczniowym od połowy ciąży (nie chodzi tu o kafe) to przeżyję :) Tam bynajmniej nie ma żadnych kłótni, dziewczyny są super. Nina załóż sobie gg albo skype to pogadamy sobie.

Gloria mamy gg to też będziemy w kontakcie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na prośbę założycielki tematu zamykam go!
Jeśli będziecie chciały powrócić do pisania w ciągu kilku miesięcy wyslijcie mi PW a ja go odblokuje , jesli nie to usunę ...

Pozdrawiam
moderator
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry