reklama

mamuśki palące są...

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez gosiek-28, 13 Listopad 2011.

1. gosiek-28

gosiek-28 Fanka BB :)

jak zaszłam w ciążę rzuciłam potem karmienie piersią też nie 2,5 roku i....chciałam poczuć smak po tak długim czasie apstynencji nikotynowej i oczywiście się zaczęło i palę co prawda nie dużo ale kilka dziennie musi być a jak syn uśnie przed snem muuuuszę zapalić przez okno jak już cisza,spokoj no cóz cholerka uwielbiam palić są jeszcze inne palące mamuśki czy tylko ze mnie taki kopciuch:-)

2. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Gosiek, ja również palę... jestem w trakcie rzucania już po raz setny ale silnej woli nie mam. Przy dziecku nie palę ale np. do kawki z przyzwyczajenia. Z całej paczki zeszłam do 6-ciu dziennie. Teraz naczytałam się o tabletkach <TABEX> i skuszę się na nie bo dym tytoniowy coraz bardziej mi przeszkadza :tak:

3. reklama
  4. gosiek-28

no ja też przy dziecku nie palę ale cholera lubie zapalic jak się mocniej zdenerwuje duzo nie palę czasem 3 dziennie a jak jakies pifffko sie wypije to i pół paki idzie chyba największą motywacją będzie druga ciąża:-D

5. EEnil

EEnil Gość

Gosiek ja po 2 latach zaczęłam palić 2 miesiące temu...kurka,najpierw jeden dziennie,właśnie wieczorem a teraz cały dzień palę:) I lubię to:)
    Wychodzę sobie na dwór i na schodach palę...

6. gosiek-28

no własnie ja chciałam tylko poczuć ten smak i też na początku jeden potem dwa...i się zaczęło ja do kawy nie muszę palić ale wieczorem przed snem nooo po prostu muszę...

7. Madi*

Madi* Fanka BB :)

ja tez mam ten okrutny nalog ,niestety :zawstydzona/y:..juz nawet nie probuje rzucic,bo tyle razy co ja rzucalam..a on jak bumerang zawsze do mnie wraca..sek w tym,ze ja tez lubie palic..

8. gosiek-28

ja za każdym razem jak kupuję pakę to sobie tak myślę że to już będzie ostatnia ...:crazy:

9. Madi*

Madi* Fanka BB :)

Gosiek ja juz tak sobie nie mowie..bo to i tak nic nie da ..:no:

10. reklama
  11. gosiek-28

pocieszyć się można...;-)
    a tak swoją drogą niedługo pójdę się zrelaksować....po całym ciężkim dniu leniuchowania:-D

12. Kamiśka :)

Kamiśka :) Moderator

Wiedziałam że kiedyś ten temat powstanie ;-)

Ja też z "kopciuchowtych" palę hm... to zależy czasami 1 a czasami 10 dziennie, to zależy jaka jest pogoda jak długo jesteśmy na podwórku ( w domu absolutny zakaz palenia) dzisiaj np. mam "tylko" 2 na koncie i na więcej się nie zanosi bo zimno skutecznie odstrasza, a co do rzucania to ja nawet nie próbuje poco sobie nerwy szargać :-D

Poleć forum