reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Mamuśki przyszłych"zerówkowiczów" odezwijcie się!

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Witam!
jestem mamą babla , który w tym roku szkolnym rozpoczyna edukację w zerówce.
Choć to dopiero we wrześniu, cała jestem w nerwach:szok: , czy sobie poradzi, czy się odnajdzie w grupie, czy usiedzi w miejscu.
Zwłaszcza że nie chodził do przedszkola.
Piszcie proszę.
Pozdrawiam;-)

reklama

Wiki_28

styczeń '02 lipiec '05
Miasto
podkarpackie
Rozwiązania
0
No ciężko tu coś napisać
Poradzić sobie poradzi:tak:
Szkoda, że dziecko nie chodziło do przedszkola bo sprwa przeszłaby niezauważona
Wiele też zależy od tego jak szybko dziecko nawiązuje kontakt z rówieśnikami
Trzymam kciuki aby wszystko poszło gładko:tak: :-)

Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Bąbelek nie chodził do przedszkola, bo cięzko chorował,
bardzo lgnie do dzieci i łatwo nawiazuje kontakt.
dzieki za dobre słowo, pozdrawiam
anka

aniab190

mama czerwcowa '06
Miasto
Gryfino
Rozwiązania
0
Madzia też od września idzie do zerówki i jestem cała w nerwach jak to z nią będzie. Magda urodziła się głucha. 2 lata temu w Poznaniu wszczepiono jej implant ślimakowy. Jak do tej pory jej życie to ciągła nauka. Przez 2 lata odkąd ma implant uczyłam ją mówic- musiała nauczyc sie wszystkiego od początku- ale w tej chwili radzi sobie. Mową odbiega trochę od rówieśników ale liczę że w zerówce to nadrobi. Przez pewien czas chodziła do przedszkola i świetnie jej szło ale zaczęła ciężko chorowac i na zalecenie lekarza zrobiliśmy jej przerwę. Ona łatwo nawiązuje kontakty i wprost lgnie do dzieci. Daję ją do szkoły masowej- choc były i z tym problemy bo dyrektorzy szkół boją się brac dzieci niepełnosprawne - bo chcę zeby dalej się rozwijała. Wg lekarza specjalisty ona misu iśc do szkoły masowej żeby implant dawał efekty w przeciwnym razie może się u niej cofnąc to co do tej pory osiągnęłyśmy. Teraz Magda ma braciszka i powtarza dużo słów bo mały jest na etapie rozwijania mowy i wypowiadania pierwszych słów.

Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Kacperek też od września pójdzie do zerówki. Do tej pory chodził do przedszkola. Do zerówki pójdzie do szkoły - była to jego decyzja i ciągle się pyta kiedy wreszcie pójdzie do szkoły.

Ila

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mój starszy synek też się wybiera do "zerówki". Idzie do szkolnej chociaż teraz chodzi do przedszkola. Wydaje mi sie, że w tej szkolnej jest więcej nauki. Myślę, że będzie dobrze (czyli mam taką nadzieję :tak:).

aniab190

mama czerwcowa '06
Miasto
Gryfino
Rozwiązania
0
No i stało się!!! Madzia zapisana już do zerówki:-) :tak: No a teraz trzeba jej wyprawkę szykowac bo lista długa:-D

viola30

marcowa mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Szczawno Zdrój
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny moja Julka tez idzie od wrzesnia do zerowki wlasciwie bedzie ja powtarzac bo byla awansem przeniesiona z dziecmi rok staszymi, ale miala ksiazki dla 5-latów i teraz bedzie chodzila ze swoimi rowiesnikami o z ksią,zkami dla 6 latkówi zobczymy

Manatka

Honorowy Babyboomowicz ;)
Rozwiązania
0
I ja witam :)
Natalka w tym roku idzie do zerówki, na szczęście do przedszkola, do którego chodziła i nie martwię się o jej przystosowanie, ale o... swoje :-)
Natalka ma porażenie mózgowe i nie chodzi samodzielnie. Teraz będziemy musiały dostosować godziny rehabilitacji do zajęć zerówkowych.
Do tej pory wylegiwałyśmy się do późna, bo rehabilitacja nie była zazwyczaj wcześniej niż o 10, a teraz będę musiała Natalkę zawieżć do przedszkola na 8, biorąc ze sobą młodszą - Milenę. Oj, będzie ciężko. Na szczęście do września Milena pewnie będzie chodzić samodzielnie, bo rozwija się bardzo szybko, ale po schodach i tak będę musiała znieść i wnieść obydwie. Trudny będzie ten pierwszy rok. Potem też niełatwo, bo szkoła jest dość oddalona od domu, ale poradzimy sobie! :tak:

reklama

Beata2710

emerytka
Rozwiązania
0
Witam!
jestem mamą babla , który w tym roku szkolnym rozpoczyna edukację w zerówce.
Choć to dopiero we wrześniu, cała jestem w nerwach:szok: , czy sobie poradzi, czy się odnajdzie w grupie, czy usiedzi w miejscu.
Zwłaszcza że nie chodził do przedszkola.
Piszcie proszę.
Pozdrawiam;-)
Tez mam synka, ktory we wrzesniu idzie do zerowki. Mam nadzieje ze wszystko bedzie o.k. Oskar nie chodzil do przedszkola ale jest bardzo komunikatywny i lubi dzieci.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry