reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

No dziewczyny, decydujcie się czy na otwartym czy zamknietym tworzyć tę listę.
Moje skromne zdanie: ja bym zrobiła na otwartym. Po pierwsze na zamknięty rzadziej się zagląda (przynajmniej ja). Poza tym na tym wątku nie będzie przecież żadnych bardzo osobistych bardzo wiadomości, miasto w którym mieszkacie i tak jest wpisane u większości po awatarkiem, nazwisk przecież nie piszemy, data urodzin, imienin czy ślubu nie jest chyba niczym, co mógłby ktoś nieuczciwie wykorzystać. Zawsze łatwiej będzie spojrzeć na przyklejony wątek na górze na otwartym, żeby zobaczyć komu można składać życzenia urodzinowe :-) No ale liczy się zdanie ogółu. Ja proponuję policzyć głosy kto jest za zamkniętym kto za otwartym.


Tworzę listę, proszę ją kopiować od osoby, która się ostatnia wpisywała i dopisywać się we właściwym miejscu, zdecyduje większość:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista lutówek powinna być:

na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka


na otwartym:​
1. Kasiad
 
reklama
Patch, ja nie wiem, co bym zrobiła. Nie bałabym się opieki nad dwójką dzieci (znam to z autopsji) ale jednak trzeba zdawać sobie sprawę, że jest trudniej niż z jedym. Zależy ile kasy Ci będą płacić, bo dużo to pojęcie względne. Dla Stasia, jedynaka, byłoby nawet dobrze, jakby spędzał dużo czasu z innym dzieckiem.
Z drugiej strony takie kółko teatralne byłoby swietną odskocznią od dziecka, pieluch itp a nie zajmowałoby zbyt wiele czasu.
Sama nie wiem na co bym się zdecydowała.
 
No właśnie... Boję się trochę tej opieki, bo przerażają mnie niektóre sprawy... np. spacery- nie mam wózka bliźniaczego, a za niedługo zima i dzieciaki nie będą mogły być na balkonie... Poza tym mamy psa i ja raz jak Grześka nie ma, muszę z nim na chwileczkę wyskoczyć, żeby się wysikał, a z dwójką dzieci, to nie wiem jak to zrobić... Niewątpliwym atutem jest to, że to dziecko miałoby do mnie przychodzić, no i ok. 800zł bym dostawała za 7 godzin na dzień bez weekendów...
A gimnazjum, to rzeczywiście trochę rozwijające dla mnie, no i tęsknię za tą pracą... I już roizdzwoniły się telefony ucieszonych gimnazjalistów, że słyszeli, że myślę o powrocie... No jeszcze trochę podumam chyba...

Co do listy, to myślę, że na otwartym
 
No dziewczyny, decydujcie się czy na otwartym czy zamknietym tworzyć tę listę.
Moje skromne zdanie: ja bym zrobiła na otwartym. Po pierwsze na zamknięty rzadziej się zagląda (przynajmniej ja). Poza tym na tym wątku nie będzie przecież żadnych bardzo osobistych bardzo wiadomości, miasto w którym mieszkacie i tak jest wpisane u większości po awatarkiem, nazwisk przecież nie piszemy, data urodzin, imienin czy ślubu nie jest chyba niczym, co mógłby ktoś nieuczciwie wykorzystać. Zawsze łatwiej będzie spojrzeć na przyklejony wątek na górze na otwartym, żeby zobaczyć komu można składać życzenia urodzinowe :-) No ale liczy się zdanie ogółu. Ja proponuję policzyć głosy kto jest za zamkniętym kto za otwartym.


Tworzę listę, proszę ją kopiować od osoby, która się ostatnia wpisywała i dopisywać się we właściwym miejscu, zdecyduje większość:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista lutówek powinna być:

na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka


na otwartym:​
1. Kasiad
Na zamkniętym:-D:-):tak::-D
 
Rozalka prosiłam, żeby skopiować listę i dopisac swoje nazwisko, bo w ten sposób to nie dojdę do ładu. Kopiujcie całą listę i uzupełniajcie, a nie cytujcie mojej wypowiedzi. Ja już Rozalke dopisuję


Lista lutówek powinna być:


na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka


na otwartym:​
1. Kasiad
 
No dobra, widzę, że muszę sama to uzupełniać :-(

------------------------------------------------------------------------
Lista lutówek powinna być:



na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka



na otwartym:​
1. Kasiad
2. Oliwieczka
 
Lista lutówek powinna być:


na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka


na otwartym:​
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
 
reklama
Do góry