reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka



na otwartym:​
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
4. Joasiek

:-)
 
reklama
na zamkniętym:​

1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka
5. Miśka 5
6. aga-pg
7.Gosia_k23



na otwartym:​
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
4. Joasiek
5. Nuska23
 
na zamkniętym:

1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka
5. Miśka 5
6. aga-pg
7. Gosia_k23
8. tycia



na otwartym:
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
4. Joasiek
5. Nuska23
 
na zamkniętym:

1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka
4. Rozalka
5. Miśka 5
6. aga-pg
7. Gosia_k23
8. tycia
9.bibinka


na otwartym:
1. Kasiad
2. Patch
3. Oliweczka
4. Joasiek
5. Nuska23
 
ja jestem nauczycielem wychowania fizycznego w gimnazjum.lubię swoją pracę,ale atmosfera panująca w mojej szkole jest delikatnie mówiąc beznadziejna,a to za sprawą pani D...mam porównanie,bo pracowałam wcześniej w innych szkołach i tam D szanował nauczyciela...
 
No dziewczyny, decydujcie się czy na otwartym czy zamknietym tworzyć tę listę.
Moje skromne zdanie: ja bym zrobiła na otwartym. Po pierwsze na zamknięty rzadziej się zagląda (przynajmniej ja). Poza tym na tym wątku nie będzie przecież żadnych bardzo osobistych bardzo wiadomości, miasto w którym mieszkacie i tak jest wpisane u większości po awatarkiem, nazwisk przecież nie piszemy, data urodzin, imienin czy ślubu nie jest chyba niczym, co mógłby ktoś nieuczciwie wykorzystać. Zawsze łatwiej będzie spojrzeć na przyklejony wątek na górze na otwartym, żeby zobaczyć komu można składać życzenia urodzinowe :-) No ale liczy się zdanie ogółu. Ja proponuję policzyć głosy kto jest za zamkniętym kto za otwartym.


Tworzę listę, proszę ją kopiować od osoby, która się ostatnia wpisywała i dopisywać się we właściwym miejscu, zdecyduje większość:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lista lutówek powinna być:

na zamkniętym:​
1. agusia9915
2. ol
3. Lenulka


na otwartym:​
1. Kasiad
2.j.ost


ja bym sprobowala zostac w domu z dzieciakami bo strasznie mi byloby zostawiac malenka
 
reklama
Do góry