reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki wracają do pracy

reklama
Juz jutro ide do pracy,ale to zlecialo.. jestem troche podenerwowana bo wiadomo rozłąka, wiecej obowiązków po 3 latach przerwy ponad 3 latach:sorry:
https://www.babyboom.pl/forum/images/smilies/square/yes2.gif
mam nadzieje ze bedzie ok

obiadków troszke pozamrażałam sobie na początek zeby bylo mi łatwiej :tak:

8.30 bedziemy wyjezdzać z domku, nie chce nic mówic ale cos mi samochod dziwnie zapala...kurcze oby tylko jutro go szlak nie trafił:szok:
 
No Oliwieczka, powodzenia :tak: Mnie też niedługo to czeka, dokładnie za 12 dni. Oli od jutra będzie chodziła na 3 godzinki do żłobka, żeby się przyzwyczaić.
A co z Zosią w czasie Twojej nieobecności :confused:
 
Dzięki Kasiad :tak:
Zosie będę zawozic do moich rodziców, mieszkają 2 minuty od mojej pracy takze mam bliziutko:tak:
czasami tez bedę ją zawozić do teśców tam z kolei jest 10 minut od mojej pracy, tylko trzeba przejechac przejazd kolejowy, ktory jak zamykają czeka się 20 minut :confused2: wiec albo bede musiala wybrac troszke dłuższą droge, albo wyjezdzac wtedy wczesniej.
 
Oliwieczka powodzenia w nowej pracy!!!!

a ja właśnie dostał m wiadomośc, że pod koniec października albo na początku listopada ukaże sie ta książka, którą tłumaczyłam:-):-) ależ to ogromna satysfakcja:tak: to jest to co, lubie robic, szkoda tylkko, że wyzyc z tego trudno jednak, ale jakododatkowy dochód to jak najbardziej:tak:
juz dostałam tez kolejną częśc tej ksiązki do tłumaczenia, jesczze tylko umowe musze podpisać i do dzieła, negocjuje tylko warunki jeszcze
 
reklama
Do góry