reklama

Mamuśki wracają do pracy

reklama

rosmerta

Mama Hubka - lutówka'07
Miasto
Poznań - Suchy Las
Rozwiązania
0
jeszcze nie wiem jaki tytuł polski bedzie miała książka, bo nie wiem którą wersje wybrał wydawca, ale to książka o homeopatii i raczej dla homeopatów i dostepna bedzie tylko w sprzedazy internetowej wydawnictwa po prostu http://www.homeopatia.net.pl/index.html

Kasiad i jak tam pierwszy dzień w pracy po tak dłuuugiej przerwie??

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Jestem w domu, zmęczyłam się dziś jakbym tonę węgla przeniosła sama na plecach :-D Oczy mnie bolą od patrzenia w ekran, co innefgo w domu, a co innego w pracy, cały dzień siedzę w pracy przed kompem :tak:

Oliwieczka

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Miasto
Chrzanów
Rozwiązania
0
Jestem w domu, zmęczyłam się dziś jakbym tonę węgla przeniosła sama na plecach :-D Oczy mnie bolą od patrzenia w ekran, co innefgo w domu, a co innego w pracy, cały dzień siedzę w pracy przed kompem :tak:
takie są początki, dobrze to rozumiem...trzeba wpasc z powrotem w rytm
trzymam kciuki Kasiad :tak:

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
Wyobrazam sobie jaka musialas byc zmeczona - zmiana dotychczasowego zycia, te emocje. Kilka dni i wszystko bedzie ok. Powodzenia.:tak:

madzix

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Tez mi sie wydaje ze to kwestia złapania rytmu, wdrożenia się we wszystkie zmiany , które zaszly przez czas nieobecności:tak:Po zwykłym urlopie wypoczynkowym człowiek po dwoch dniach w pracy zapomina ze wypoczywał, a co dopiero wracac po takiej przerwie...:tak:;-)
Powodzenia Kasia:-)

reklama

agusia9915

Matka wariatka
Rozwiązania
0
juz mija 3 tydzień jak nie ma mnie w pracy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::rofl2: ciezko bedzie mi wrucic do tego "spokojnego" trybu:ninja2:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019