reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUŚKI Z ANGLI - Londyn :)

Groszek jeżeli jest to ma 7 dni :)
także termin za.... 39 tygodni??
Jeszcze testu nie robiłam , ale czuje ze jest we mnie małe cudo :)

W Londynie mieszkamy na Hackney Wick (niedaleko Stratfordu) i podoba mi sie tutaj :)
tylko nasłuchałam sie niepochlebnych opinii o lekarzach ,,, ale na szczęście mam znajomego bioenergoterapeute :))
 
reklama
Wszyscy tu narzekaja na lekarzy...trzeba sie przyzwyczaic bo opieka medyczna rozni sie tu od tej w PL szczegolnie w czasie ciazy.
Daj znac jak zrobisz test zebym mogla pogratulowac.
To gdzies na polnocy mieszkasz?
 
OGŁOSZENIE WAŻNE OD 01. PAZDZIERNIKA 2009R. PRACUJ ADRESUJĄC KOPERTY DLA ANGIELSKIEJ FIRMY MAILINGOWEJ ZARABIAJ Ł1.60 ZA KOPERTE. ILOŚĆ KOPERT NIEOGRANICZONA . SAM WYBIERASZ ILE ZAROBISZ. PO WIĘCEJ INFORMACJI:WYŚLIJ ZWROTNĄ KOPERTE Z TWOIM ADRESEM I ZE ZNACZKIEM WZROTNYM NA PODANY ADRES A POTEM FIRMA WYŚLE TOBIE INSTRUKCJE CAŁĄ. NIE ZWLEKAJ TYLKO POPROSTU WYŚLIJ PRACA DLA KAZDEGO.PRACA W DOMU. ADRES : J.S 50 CATESBY GREEN LU3 4DR LUTON-BEDS. KONTAKT POD ADRESEM MAIL : mala_s1985@o2.pl
 
ojoj widze jakiś zastój w tym temacie :-( czyżby wszystkir mamuśki z londynu wyparowały??? ;-) pozdrawiam :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry