reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
pewnie z mezusiami siedza.
ja wlasnie ukroilam sobie paluch ledwo pisze.krew sie lala pieknie i o dziwo moge patrzec na krew ale nie swoja hahah
zrobilo mi sie slabo i Ksiaze musial kolo mnie biegac
 
witam woitam... melduję się po długiej nieobecności :tak:
mam już neta i teraz znów mogę z wami posiedzieć;-)
piękny dziś dzionek mamy.....:-D
wiecie i tak jakoś mi smutno było bez was... zastanawiałam się co u was słychać ciekawego...... mam nadzieję że wszystko ok....
 
Ka..M milo Cie znowu widziec!
u nas chyba ogolnie ok tylko cisza tu ciagle i malo nas.ale doszla nowa kolezanka,ktora namowialam niestety kolejna chyba nadal sie czai.
tak wogole dziewczynki dzien dobry!
ja ranna na maxa haha co rusze palcem krew sie leje a to kciuk wiec..ciagle sie leje w dodatku mam takiego odciska na spodzie stopy ze sie wsciekne bo chodzic nie moge
 
tak trochę podczytywałam i oglądałam....
hehe widać że spokój był bo mało stron do przeglądania;-)
fajnie wyglądałaś na weselu.....
kurde wiesz tak myślałam i jak D będzie miał wolne to się wybieramy do Limerick i do Ciebie na kawusię....:tak: mieliśmy już ostatnio przjechać ale nie miałam z Tobą kontaktu... więc pojechaliśmy do Ennis....
 
Dzien dobry

Megan
a co ty robilas ze sobie palucha cucielas chyba nie bawilas sie w nocy ostrym sprzetem:-D:-D:-D

K...M swietnie ze znowu jestes do mnie tez wpadnijcie z Limerick to nie daleko:tak::tak::tak:
 
Ka...M zapraszam
Alex...prawie o polnocy moje dziecie przyszlo do livingu i krzyczy ze chce jesc kure hahah
wiec musialam ja pokroic no i....godzina chyba byla nie ta bo kroilam kroilam az ukroilam kawal palucha.
 
reklama
i nastala......CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja wlasnie wrocilam z cresentu widzialam sliczne sukieneczki z hello kitty strasznie mi sie podobaly ale...brak kaski dobija.teraz zbieram sily na porzadki haha
 
Do góry