reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witam panie:-):-):-)
ostatnio dlugo sie nie odzywalam bo moj robil formata i ciogle cos poprawial w komputerze...:baffled::baffled::baffled: niemoglam do niego dojsc bo zaraz krzyk ze nie skonczyl...;/;/;/ no coz ... ale od dzis zaczelam cwiczyc niewiem czy nie za wczesnie bo to dopiero poltora miesiaca po porodzie ale zobaczymy.... jak narazie sie zmywam bo musze cos na kolacyjke upichcic...:Dpa
 
Asia milo ze wrocilas!
na kolacje??ja o obiedzie mysle hhaha
to ja Alex nie widzialam ze mozna wypozyczyc!
co do cwiczen...Asia to zalezy jak sie czujesz nie ma powiedziane ze trzeba tyle czy tyle odczekac.jak cie bedzie cos bolalo poprostu przestan!
polecam aerobiczna 6 weidera
 
wiem wlasnie to robie i 8 min na nogi i posladki zobaczymy jak dlugo pociagne... jak narazie to mala karmie bo mi malenstwo zglodnialo:-):-):-) ja juz pom obiedzie teraz o kolacji mysle:-D:-D:-D
 
lasange, bakłazany,
kalafior smazony z bulka tarta i maselkiem
zapiekanka
papryka nadziewana
pasta
dalej wymieniac??
a moze bardziej po polsku??
nalesniki
placki ziemniaczane
kopytka
 
reklama
Do góry