reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dziewczyny a może się orientujecie gdzie kupię w IE jakieś fajne naklejki do dziecięcego pokoiku??
chcieliśmy coś zrobić żeby tak kremowo nie było:sorry2: ale nie wiem nawet gdzie szukać....
 
reklama
dziewczyny a może się orientujecie gdzie kupię w IE jakieś fajne naklejki do dziecięcego pokoiku??
chcieliśmy coś zrobić żeby tak kremowo nie było:sorry2: ale nie wiem nawet gdzie szukać....
w kazdym sklepie budowlanym z farbami np atlantic, homebase,wodis(nnie wiem jak sie pisze) wybor dosc nedzny ale proponuje tez allegro!
jedna warstwa juz pomalowana jedziemy na zakupy i zaraz poprawka
 
witam mamusie :-):-):-)
ja wlasnie po trzecim dniu cwiczen ... zakwasy coraz mniejsze... dzis przylączyl sie do mnie moj kochany piesek zaiast mi pomagac to mo przeszkadzal i za noge lapal no ale jakos to skonczylam... czas za jakis obiad sie wziasc i cos ogarnac w mieszkanku... szykuje sie przemeblowanko jakies...:-):-):-):-)jak narazuie spadam
 
Asia nasz pies tez z nami cwiczy a raczej nas podgryza haha tak to chyba juz jest z jackami?!
u nas praca wrze...sciany pomalowane narazie nie robie wzorkow bo koncepcji masa ale chcemy cos takiego hmmm powalajacego na kolana hahah
teraz ide dalej malowac laweczke i polki bedziemy dalej robic do poznieja
 
czesc laseczki!
Alex...a na ile dni?i jak znalezliscie??chyba ze to tajemnica?
ja juz nie spie bo mi dzieci nie pozwolily!
milego dzionka mamusie
 
ja tez sie melduje... mala mnie zrana obudzila i spac dalej nie chce;/ no ale trzeba sie ogarnac troszke jakies sniadanko cwiczenia potem miasto.... :-):-):-)
 
reklama
Asia ja go dostalam w prezencie od Ksiecia!
wiem ze byly w dunnesie ale nie wiem za ile?sprawdz jeszcze w jjb.
dziewczynki wiecie gdzie w limerick lub okolicach jest dom dziecka?
 
Do góry