reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
To dobrze...Ja spadam,bede wieczorkiem bo dupsko mnie juz boli od siedzenia a tu ju prawie 17?? Musze pocwiczyc troche i jakas tea wypic.
 
A co do przedstawienia to krotko i na temat.Mieszkam w Irlandii juz prawie 7 lat.Od poczatku w Ennis.Narazie jestem mama nie pracujaca.Potem sie zobaczy eheh Meza moze poznalas, nie wiem.Wiekszosc u niego robi fotki maluchom, a twoj przecie niedawno sie urodzil to moze cukalas u niego paszportowke.Sylwia go poznala hih Beata tez.Tyle .
ale numer, mężol mi swiadkiem ze dzisiaj przy obiedzie mówiłam ze fotki do paszportów musze zrobić, bo 17 pędzimy wnioski złożyć, :-):-):-) to już wiem gdzie się udać, Ale ja du...pa jestem, przecież ten śliczny chłopczyk na wystawie to Twój Maxiol:-):-):-). Ale wiesz co z komś ostatnio jechałam i ten ktoś mi mówił ze ten śliczny chłopczyk na wystawowych fotosach to tego irola a nie polaka syn- hhmmm... niech no ja się doowiem kto to był:wściekła/y::dry::dry::dry:
Wiesz co jest mnoswo fajnych domkow ale ja sie juz tak naogladalam ze wiem ze pozory myla.Na zdjeciach swietnie,pieknie a w rzeczywistosci kilka razy sie rozczarowlam.ale wlasnie dostalam niedawno telefon ze domek , ktory mi si ebardzo podobal zwolnil sie wiec w przyszlym tygodnou umawiamy sie jescze raz na ogladanie.Troche daleko od miasta ale co mi tam.Wazne zeby spokoj miec i zadnych nie milych saisadow.
A zle ci sie mieszka na Bishopcourt? Bo sie kiedys zastanawialam ale troche mnie przerazili trawelersi obok zaraz...
no właśnie żeby nie koledzy z sąsiedstwa, było by git.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jestem lrzejsza o dwa rowery i mnustwo zabawek.mało tego pomazali mi moje kochane autko markerem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tego im nie wybacze:no::no::no:, no i mój lanlord przegioł ostatnio, bo jak się okazało włazi mi do domu, jak mnie nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, a po zatym chcę nowszy, ;-);-);-)
Gastone czy i ja jestem mile widziana???
megan jesteś mobilna ????:-D:-D:-D, pewnie ze miło cię tu gościć. dziewczyny nie zamykajcie sobie bramek u mam z Limerick, sumienie mnie dzisiaj zje zywcem:-:)-:)-(

a no i czy macie wieści od Agi- tak to się wszystkie spotykają anr tel. żadna nie ma, coś się martwie tą dziewczyną, ona tak ostatnio szarżowała , oby wszystko było dobrze:tak::tak::tak:
 
z Aga ok!!!
przepraszam przedmowczynie zapomnialam Twojego nicka i dosc nieudolnie opisywalam na mamach z limerick!!!co do wyrzutow sumienia a dlaczego je masz???czujesz sie winna??tylko czego??oczyszczenia atmosfery???

mobilny jest Ksiaze ale to raczej nie problem!!!
 
ja tez tu czsem zagladne i mam nadzieje ze nikt mi tego za zle nie bedzie mial...:tak:. a u Agi wszystko ok dzwonilam do niej wiec nie macie sie czym martwic :):tak:
 
Z Aga wszystko ok!jeszcze nie rozpakowana
to całe szczęście :tak::tak::tak: wszystko ok.
megan - my się nie znamy, napisz coś o sobie,
ja tez się przedstawie.

Jak już wiecie mam czwóreczke dzieciaczków, jest wspaniale. Mieszkamy tu w Irlandi 3 lata. Z powodu maleńkich dzieci , siedzę wdomku. Mój mąż jest tu mechanikiem samochodowym.
justysia- zaglądaj kiedy tylko chcesz. :)))))
 
a ja jestem 24 letnia mama 2 pociech aktualnie w 5 ciazy!!nie pracuje od ciazy z Susanaah(ciaza zagrozona)moj Ksiaze pracuje w dunnesie w limerick w irl jestem od 3.5 roku!!i dobrze mi tu
 
tak wogole zdradze Wam tajemnice ze tylko Wy wiecie o mojej ciazy gdyz....moja mama strasznie sie martwi i chce Jej powiedziec dopiero we wrzesniu w pl!!!
ja jestem jedynaczka i Ja troche przeraza gromadka dzieci!!nawet teraz mnie podziwia jak sobie daje rade(nie ma czego podziwiac)
w dodatku moje ciaze byly hmmm tylko 2 z 4 skonczyly sie sukcesem i nie chce zeby sie znowu zamartwiala tym bardziej ze gp powidzial mi ze ta ciaza jest bardzo slaba!!!ale wiem ze bedzie ok
 
Gastone jua mam pytanie odnosnie zdjec... czy mogla bys mi powiedziec ile to kosztuje.... bo mi sie strasznie Twoje zdjecia podobaja i chcialabym malej zrobic sesyje ale nie wiem czy mnie w mojej sytuacji materialnej na to stac?????
 
reklama
Do góry