reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Piotrkowa Trybunalskiego zapraszam...

reklama
Witam, ja narazie nie jestem mamuśką z Piotrkowa, ale prawdopodobnie już wkrótce będę ponieważ za ok. miesiąc przeprowadzam się do tego miasta, a w dodatku we wrześniu będę tu rodzić. W związku z tym muszę znaleźć w Piotrkowie dobrego lekarza prowadzącego ciążę no i szpital. Dlatego bardzo proszę o wskazówki, do kogo warto pójść i w którym z piotrkowskich szpitali rodzić. Z góry dziękuję za pomoc!
 
Witaj Dorcia

U nas w Piotrkowie są dwa szpitale na ul. Rakowskiej i na Roosevelta .
Ja mam dwie córeczki i obie rodziłam na Rakowskiej.
Moją druga ciążę prowadził dr Przybył, który pracuje również w w/w szpitalu.
Miałam również to szczęście ze był przy moim porodzie. Ja jak najbardziej mogę polecić Ci tego lekarza. Swój prywatny gabinet ma na ulicy P.O.W.
Jeśli masz jakiekolwiek bliższe pytania to pisz tu, na maila albo gg 558192 ;-)
No i pochwal się czy będzie synek? czy córcia?:tak:


Znalazłam nawet jego stronę internetową
http://www.dariuszprzybyl.ginweb.pl/ ( jakoś inaczej na fotce wygląda hi hi)
tu adres dokładny szpitala......
http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Samo...kow-trybunalski/Ul-wolborska-76-78/z5179.html
 
Ostatnia edycja:
Witaj Paula!
Ogromnie dziękuję Ci za odpowiedź. To dla mnie naprawdę wielce cenne informacje. Pewnie jeszcze w najbliższej przyszłości pomęczę Cię pytaniami odnośnie porodu w tym szpitalu, a tymczasem spróbuję dotrzeć do lekarza, którego polecasz. Płeć już znam, będzie chłopiec, chociaż dla mnie najważniejsze żeby maleństwo urodziło się zdrowe. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję! Do miłego....!
 
Dorcia nie ma problemu..... mozesz pytać:-D

a za ile rodzisz?

Mamy tez drugi szpital......podobno ginekologia jest odnowiona ale nie znam żadnego lekarza który tam pracuje :dry:

Warunki na porodówce na Rakowskiej nie są super......ale jak dla mnie ważniejsi ludzie którzy sie zajmują mną i maleństwem przy porodzie :baffled:

a kiedy sie przeprowadzacie do Piotrkowa?
 
Witaj Paula!
Termin porodu mam w połowie września, a przeprowadzam się w sierpniu. Znajomi skontaktowali mnie ostatnio z pielęgniarką ze szpitala na Roosevelta, podobno był tam remont i ta pani zachwala oddział położniczy, ale.... po zapoznaniu się z internetowymi komentarzami lepiej wypada szpital na Rakowskiej, czyli ten który i Ty polecasz? Moje obawy wiążą się przede wszystkim z sytuacją kiedy nie daj Boże wynikną jakieś komplikacje podczas porodu. Czy w tych szpitalach mają sprzęt do ratowania noworodków? Chciałabym też wiedzieć czy robią duży problem w przypadku konieczności CC.
Dziękuję za pomoc Paula! Pozdrawiam!
 
Witam
Dorcia a grozi Ci cc?
ja trafiałam juz od razu na porodówkę, więc ciężko mi stwierdzić jak jest z cesarką.......:sorry: No kuzynka moja teraz rodziła i czekali z tym cesarskim cięciem.........a ona juz miała dośc. No ale to są lekarze, więc chyba wiedzą co robia? bynajmniej tak myśle.......:baffled:
Sprzęt nie mam pojęcia...........ale pewnie tak:sorry:Jest to normalny szpital nie jakiś specjalistyczny jak np. Matka Polka no ale nie jest taki najgorszy........choć trzeba byc przygotowaną na np. brak deski klozetowej na porodówce...........lub np. to ze przed porodem ( a po lewtywie:szok:) nie mogłam pod prysznic wskoczyć bo np. woda zimna była:wściekła/y:
No ale personel jak dla mnie w porządku........miłe połozne i lekarze oki.

Dorcia nie martw się jeszcze dwa miechy i będzie po wszystkim!!!!!!!!:-D:tak:
Nie takie to wszystko straszne jak się wydaje.......

a w jakiej części miasta będziesz mieszkac?
 
Witam Was dziewczyny:)Ja również rodziłam w szpitalu na ul. Rakowskiej, i nie wyobrażam sobie, że mogłabym rodzić w innym szpitalu.
Jestem bardzo zadowolona z personelu podczas porodu jak i na oddziale noworodków.Panie są bardzo miłe i naprawde dużo pomagają:-) Położne są cierpliwe i miłe.
Jak narazie rodziłam dopiero pierwsze dziecko ale z drugim napewno bede gnała na Rakowska:)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry