reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

reklama
Kurcze, wykorzystuję chwile jak Kasia usneła i szukam ofert pracy, wysyłam cv. Ciężko strasznie, na tyle ile wysyłam cv ani jednej odpowiedzi... Te z Was, które mają pracę niech się cieszą nią, bo ja szukam i szukam i wciąż jej brak:( Chyba wzieło mnie na jakieś smutki po zimowe, bo już trochę mam dość tego domu... chcę do ludzi :/

Co do spotkanka to oprócz Madziorki Ktoś chętny?
 
Juz przeczytalam na spokojnie i zajarzylam kto wypil po tym 1 piwie, a kto czul niedosyt wieksza iloscia bez towarzystwa, ja obiecuje wiernie wspierac jesli dojdzie do spotkania
 
Hehe Madziorka, ja driny piłam :D Sma bo zabrakło Ciebie! Ale piwo mi wisisz o ile dobrze pamiętam więc następnym razem nie odpuszcze! :D
Ania, wszytskiego najlepszego dla Twojej kruszynki! Pierwszy roczek za wami :) Ja właśnie torta zamawiam na Michałka urodzinki.
Frezja, też dzisiaj myślałam o tym że musisz z nami kiedyś się umówić żeby Kasię zintegrować z naszymi dzieciaczkami :) i Ty, Ania kropla też!
Ja chętna na spotkanie, chyba że dzisiaj coś pójdzie źle (Marek ma mi włsosy farbować;) ) Najwyżej w berecie przyjade :D
Kiedy chcecie się spotkać i gdzie? Możecie do mnie przyjechać jutro albo pojutrze:)
 
no to jest nas trzy chetne

ja moge do Kochaneczki uderzyc
nie wiem jak ty Frezja??

pewnie jutro juz nie skoro sie nie dogadalysmy

choc jak rano ok 8-9 bede wiedziala to na 11 zdarze

wiec jak cos ustaliscie to wyslij mi kochaneczka smsa gdybym juz nie dotarla tutaj

do zobaczenia na dniach
pa
 
Hej ;) pare dni mialam przerwy i nie bylo mnie tu ;p zaczyna podawac pomalu wszystko synkowi tak jak doradzalyscie i chodzimy na spacery takie pol godzinne ;) przez to lepiej spi i a wiekszy apetyt nawet deserki zaczal mi jesc tylko z sokiem dalej problem :( ale mysle ze jakos z czasem sie przelamie ;) oczywiscie dziekuje wszystki Mama za rady ;)
 
Dziewczyny, to umówmy się na czwartek o 11, ok? Bo o 10 Michał idzie mi spać więc jeśli Wam pasuje to byłoby świetnie. Frezja, Ty jesteś zmotoryzowana? Do mnie w Głogowie łatwo trafić, na rynku skręcasz w prawo i prawie jesteś u mnie. Jeśli nie to może z madziorką się zgadacie?
Iwcik, a Ty co robisz w czwartek? I jak Lenka w przedszkolu?
Resztę też zapraszam ale nie wiem jak jesteście dyspozycyjne.

A Ty się Karolina soczkami nie przejmuj. Mój Michał bardzo późno zaczął pić soki (robię mu kompociki), póki był na piersi (czyli 9 miesięcy!) prawie w ogóle nie chciał być dopajany. Sporadycznie kieliszeczek herbatki koperkowej i tyle. Woda była be, kompoty też. Odmieni się i Twojemu maleństwu ;)
I zrób sobie jakiś suwaczek odnośnie dziecka bo ja będę ciągle zapominać jakie masz dziecko i w jakim wieku. Jestem wzrokowcem i dopóki kogoś nie poznam miewam problemy z kojarzeniem faktów dotyczących tych osób. :) Wyjątkiem jest Anek i Rena bo z nimi piszę już długo, a poza tym co jakiś czas pokazują jakieś fotki dzieciaków więc jest łatwiej. Ja też musze sobie dodać suwaczek z Michałkiem ale do tej pory nie wqiem jak to zrobić żeby dodać nowy, próbowałam ze dwa razy i nie udało mi się. Potrzebna instrukcja, najlepiej metodą łopatologiczną ;)
A co do spacerów to mega potrzebne! Ja też staram się wychodzić z Michałem mimo że jest darcie przy ubieraniu (ale juz go umiem troche zagadać i nie wie kiedy jest ubrany) i po 15minut spaceru też darcie bo spacer to nuda. Ale nie zrażam się ;) Wraca głodny i śpiący więc podobnie jak u Ciebie - zje i śpi, a mama ma nagrodę - chwilę dla siebie :)
 
Ostatnia edycja:
i jak ze spotkaniem?
ja sie nastawilam na jutro
ktoras jeszcze sie zdecydowala?
dajcie znac
Kochaneczka aktualne? jesli tylko ja z Olafem bede?

pzdr
 
Tak, u mnie aktualne.
Frezja, halo halo?
Jestem na necie przez najbliższy czas więc będę obserwować czy coś piszecie.

Ale dzisiaj pogoda była :) Nawet Michała spacery nie nudziły!
 
reklama
niestety ja jutro nie moge bo maz zapowiedzial ze zjedzie do domu i niestety nie rusze sie daleko bo zakupy i obiad musze zrobic i dzieci ze szkoły odebrac o 14 wiec szkoda :( nie dalabym rady objechac nawet za bardzo bo do kochaneczki to ja troche mam daleko....wiec wpadlabym i wypadła jak torpeda heee ale jak bedziecie organizowac spotkanie na rzeszowie to pewnie na nastepne wpadne :)

Frezja ale ta twoja mala jest słodka a jaka fotogeniczna :) cudna poprostu chyba dobrze cie kojarze na fb heeeeeeee

Madziorka a ty to na ten kurs tanca to idziesz? co na fb masz?
 
Do góry