reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Kochaneczka ja bede na pewno
wlasnie przypomnialam sobie na googlach trase , trafie. tylko z powrotem musisz mi jasno powiedziec lewo czy prawo , bo sie zamotam znow

Iwcik planujemy z dziewczynami. mamy ochote sprobowac tej gimnastyki hehe

poki co od poniedzialku cwicze z chodakowska w domu. uwaga z Adamem
od dwoch dni takie zakwasy ze az milo

mowie wam sprobujcie. to wkreca

na you tubie macie pelne filmy

Skalpel Ewa Chodakowska - YouTube

to sa glownie cwiczenia modelujace brzuch uda posladki, takie najlepsze jesli jestescie szczuple i chcecie tylko aby cialko sie fruwalo i sie zarysowalo. i sa naprawde znosne

nie to co killer od ktorego zaczynalismy
glownie dla osob chcacych zrzucic kilogramy
wycisk niezly,polecam
Ewa Chodakowska - spalanie i modelowanie - killer - YouTube

wiem. ze ciezko sie zmobilizowac w domu
ja tez sie zarzekalam, ze to nie dla mnie
nie wstane z kanapy wieczorem..

ale wybralam optymalna godzine dla mnie
godz 21
i super
codziennie mysle juz o cwiczeniach i nie to czy tamto..
plan jest aby cwiczyc od poniedz do srody

w czwartki mamy przerwe-ja salsa, adam pilka
w pt jesli nie bedziemy imprezowac to tez mam zamiar
a w weekendy odpuszczamy
min 3 razy w tyg napewno sie uda

!!
najlepsze ze potem nie chce sie w ogole jesc
a ja zwykle jem kolacje i to pozna
a teraz o 18 ostatni posilek zeby na 21 byl strawiony,
do lata niedaleko ale moze wystarczajaco zeby byly efekty!!
wkrecajcie

swiat bedzie weselszy, zobaczycie!
 
reklama
Madziorka, fajnie że będziesz.

A z chodakowską ja też coś próbuję ćwiczyć od tamtego tygodnia :) Tyle że ja nie daję rady. Dla mnie taki trening 30min jest nie do przejścia! Musze sie rozruszac bo taka jestem słaba że masakra, ja nie wiem jak tego Michała udało mi się urodzić. Chyba tylko mięśnie kegla mam silne :p
 
hejka:) Jestem jestem, dzisiaj dzień pełen zajęć, nie miałam czasu nic napisać. Kasie odwiozłam do mamy i na Rzeszów, szkoda tylko, że nie na zakupy. Jeżdziłam po przychodniach i szukałam okulisty dla siebie no i oczywiście nie znalazłam.
Co do spotkania jutrzejszego, chciałabym, ale nie dam rady. Rano maż bierze auto, w którym mam fotelik do pracy, cosik tam się tłucze. Tak czy tak muszę być do dyspozycji, bo jakby co do mechanika na dwa samochody musimy jechać. Ehh,

Madziorka, słyszałam, że mieszkasz w Miłocinie? Na wakacjach przeprowadzam się na Baranówke 4, więc będziemy sąsiadkami:) Co do ćwiczeń, korzystasz z tych filmików na youtobie czy masz coś jeszcze?
 
A Iwcik dzięki:) Kasia lubi zdjęcia, choć musi mieć do nich nastrój. Czasem nie ma mowy o zdjęciach bo Kasia chciałaby sama potrzymać aparat:) I wtedy rób sobie mama co chcesz, ja nie dam się sfotografować;P
 
Kochaneczka bo to nie sa lajtowe treningi,ale warto
trwaja 40min, a nie 30, chyba ze masz cos innego?
killer to wiadomo juz z nazwy ze jest ciezki
udalo nam sie do konca wytrwac, ale nie bylismy w stanie robic wszystkiego tak precyzyjnie przeciez. wymieklaismy w trakcie ale udalo sie uff
natomoasta skalpel juz jest zupelnie inny
ja wole takie cwiczenia. gdzie intensywnie brzuch posladki nogi pracuja
to sa te partie ciala na ktorych mi zalezy zreszta jak kazdej kobiecie pewnie hihi

Frezja no to super z ta przeprowadzka, ja mieszkam na ul milocinskiej . baranowke 4 mam rzut beretem jak to sie mowi
pomozemy w przeprowadzce jak bedziecie potrzebowac o ile nie wywieje nas gdzies na wakacje hehe
szkoda, ze jutro nie uda ci sie wyrwac
cwicze z you tuba,tam jest tego sporo

gdzie ogladacie te zdjecia? na fb?
jak masz na imie? to cie znajde u iwcik hihi

wlasnie skonczylam trening wiec prysznic i pewnie znow necik ksiazka do 2, chyba ze zasne w trakcie

do jutra kochaneczka!
 
Ja ćwiczyłam tymi 6minutówkami. 5x6min ale narazie na lajcie. Bo Marka namawiałam ale on parę ćwiczeń i kończy, nie chce mu się. Więc ja też trochę oszukuję ;)
Do jutra!
 
aaaa rozumiem


Killer dla facetow owszem, ale skalpel np to juz niebardzo
po co im posladki i nogi cwiczyc? hehe
tylko brzuch sie przydaje w tym zestawie...

a ja z kolei preferuje skalpel
wiec dzis cwiczylismy razem, ale Adam swoj zestaw a ja swoj

jednak we dwojke wieszka mobilizacja, ale widze ze Adama niezbyt kreca takie cwiczenia hehe

ale wazne zeby choc brzuszki rebal podczas moich cwiczen. trzeba tego dopilnowac
 
My juz dzisiaj po spotkaniu, było super - jak zawsze. Madziorka, mam nadzieje że ciocia nie ględziła po drodze ;) to siostra mojej babci ale słabo ją znam, fajnie że ją wzięłaś. Michał zdrzemnął sie na podwórku, ja pooddychałam;) A teraz zabieram sie za Chodakowską. A raczej ona za mnie. Obczaje skalpel. A po wszystkim piwko hehe. Mąż mi somersby kupił mniam <3
ps. Laski, w sobote są warsztaty z Ewą Chodakowską w Rzeszowie. Ja nie moge bo do Krakowa jedziemy ale Wy sobie zobaczcie.
 
Ostatnia edycja:
madziorka cwicze nawet i o 1 w nocy jak juz wszyscy spia ale zeby zbytnio sasiadce nie przeszkadzac to takie malo skoczne po pierwszych 2 dniach nie moglam sie ruszac tak mnie lydki bolaly ze chodzilam jak kaleka ale teraz luz....poza tym namowilam sasiadke i biegamy sobie wieczorkiem potem maz pozniejszym wieczorem biega bo my razem odchudzanie przeprowadzamy jutro ide na zumbe:baffled::baffled::baffled::baffled: maz do tego w tenisa stolowego smiga w niedziele byl na turnieju ale tak bez treningu wczesniejszego to tylko 7 miejsce zajal:-D:-D:-D a meza pochwale schudl juz 8 kg:szok::szok::szok: u mnie tylko 1kg no ale to jak sie cwiczy to podobno przyrost masy miesniowej jest i waga wolno spada ale nie poddaje sie....
dzis pol dnia po sklepach latalam dzieciaki podrzucilam babci a ja dawaj na sklepy:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Kurcze Rema, to u Was pełna parą - odżywianie, treningi, fajnie. Jak są efekty to człowiek szczęśliwy:)
Ja już po skalpelu, super dumna że wytrwałam. Net strasznie zmulał, pewnie cała Polska ćwiczy w godz 21-22 ;) Nie wszystkie ćwiczenia mi podchodzą ale ogólnie rewelacja. Dużo lepsze niż te które robiłam bo tamtych nie dawałam rady. Jutro mam kilka wyjazdów a czuje że będę miała zakwasy wszędzie, nawet na szyi :p Lecę pod prysznic, paaa:)
 
Do góry