reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Paulina - blok to nie przeszkoda. Mieszkam na 10 pietrze ale nie mam nawet pół schodka pomiędzy garażem/wejściem do klatki a mieszkaniem :)
I winda też duża. Hihi jakbym miała nosic to zamiast wózka chyba bym chustę zakupiła :)

Wózek widac że uzywany - ale bardzo lekko po mieszkaniu sie prowadzi. Dalej na razie z nim nie pojade bo chyba głupio by było :)
 
reklama
alegro, gumtree, tablica, anonse i rzeszowiak. Ja byj jeszcze raz próbowała powystawiać. Wózeczek fajny a jak widze po koleżankach to boom dzieciakowy sie szykuje wiec swojego nabywce pewnie znajdzie. Ja dopadłam swój wymarszony tylko lekko zuzyty wiec małzonek bedzie miał zadanie troszke go podrasowac :)
 
hej mamuski!!!

ja tak tylko doslownie na chwilkę wpadam do was.
kurcze zabiegana jestem przed tymi swietami,od środy na szmacie wisiałam ale skorzystałam ze była ładna pogoda to okna pomyłam,fierany uprałam,pościel zmienilam i przez 3 dni wisiałam na żelazku,musiałam wszystko poprasować,myslałam że sie wykończe.
ale też mały relaksik miałam w srodę u fryziera i muszę wam powiedziec że jestem blondynką i sciełam włosy.do dzisiejszego dnia sie przyzwyczajam do nowej fryzury ale jakoś tak dziwnie sie czuje,każdy mi mówi że super wyglądam a ja jakoś nie jestem do tego przekonana.
:sorry:
a ze złych wiadomości to taka że alan i mikołaj na same świeta dostali katar i kaszel
:-(robie nebulizacje i mam nadzieje że przejdzie.

dobra uciekam bo już pózno.
do zobaczenia po świetach:-)


zdrowych,wesołych,pogodnych Świąt Wielkanocnych,oraz mokrego śmigusa-dyngusa,smacznego jajka oraz spełnienia marzen życzy Lidka,Piotrek z dziećmi:)))))
 
witam i ja zabiegana mam dosc wszystko mnie boli heeeeeeeeeee no ale baaaa trzeba przezyc chałpa wysprzatana onkna pomyte firany swieże wisza placki upiekłam na jutro zostawiałam malowanie jajek i upiec musze jeszcze babke piaskowa i mufinki wiec mysle ze dam rade nie bedzi etak zle heeeee a swieta jeszcze nie wiem gdiz espedze haa no ale jakos to bedize

wiec dziewczyny wszystkim wam zycze wesołych swiat smacznego jajka , no i mokrego dyngusa jak nie na polu to chociaż w wannie wyladujcie :)
bo pogoda nie zapowiada sie ładnie :( tak co w kozakach nie bede musiała isc z koszyczkiem :)
tzrymajcie sie cieplutko wpadne po swietach :)
 
Witam Was, Dziewczyny :)) Przepraszam, że ostatnio się nie udzielałam, ale czasu brak, sprzątanie przedświąteczne, zakupy, gotowanie, pieczenie do tego wszystkiego Mała jest coraz bardziej absorbująca :biggrin2:... zresztą co ja będę mówic, same doskonale to wszystko znacie z autopsji :biggrin2::-D
Trochę Was podczytywałam, ale nie miałam natchnienia do pisania ;-)
Ale teraz postaram się już udzielać :)

Kochane, korzystając z okazji, chciałabym Wam życzyć zdrowych, spokojnych, przeżytych w rodzinnej atmosferze świąt Wielkiej Nocy! Alleluja!
 



Aby mazurki na Waszym świątecznym stole
koncertowały tak słodko, jak co roku, aby zajączki
wielkanocne nie skąpiły Wam podarków,
a dobry Bóg swojej łaski. Wesołego Alleluja!

 
reklama
hejka laski ja tak sprintem dzis bo maskra urwanie glowy Piotrek ma zastrzyki do poniedzialku a wiec swieta mamy w domu do tego od trzech dni ma goraczke podejrzewam trzydniowke chyba zarazil sie w przychodni jak jutro dostanie wysypki to bedzie wiadomo ze trzydniowka do tego po zastrzykach ma biegunke nie chce jesc swira juz dostaje:wściekła/y::wściekła/y: teraz obydwoje spia babka sie piecze zaraz spadam salatke robic.....

nareszcie sloneczko swieci bo rano to bylo paskudnie oby tak jutro tez bylo:tak::tak:

spadam trzymajcie sie i WESOLYCH RADOSNYCH SPOKOJNYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY I ZEBY WAS BRZUCHY NIE BOLALY PO SWIATECZNEJ WYZERCE:-D:-D:-D PAAAAAA
 
Do góry