reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Edytko
thankyous.gif
wielkie dzięki dla Ciebie, nicka dużo lepiej i mam nadzieje,że tak już zostanie. Jesteś wielka...
thankyous.gif
thankyous.gif
 
reklama
wszystkiego najlepszego kobitki z okazji naszego święta!!!
jak tam babeczki coś tu przycichło ostatnio..piszcie więcej;-)
ja byłam wczoraj na imprezce urodzinowej u Roksanny,bo Mati kończyła dwa latka:-)
dzisiaj spać mi się chce,pogoda wstrętna:no:rosół wstawiony więc zaraz chyba w kimę idę:tak::sorry2:
noami81-co? jak? i gdzie? czyżby już parapetówka?:-)
nie noooooo! właśnie śnieg zaczął padać:baffled::angry::angry::crazy: co jest..:wściekła/y: a już myślałam że wiosna nastała..:baffled:
 
Zapomnialam na smierc!! Dzisiaj mamy swieto, wiec dziewczyny wszystkiego naj, naj, naj i niech babeczki zawsze beda góra:-D:-D:-D
Skoro tak to dzisiaj mam w planach sie byczyc;-):-)
 
Madziu do uslug;-):-), ciesze sie ze lepiej buziaczki dla malej.

Dziewczyny ja dzis od rana w nerwach i taki mialam sobie dzien kobiet.beznadziejny.
bylam na dwoch tatgach i dupa bramki nie ma.
Najlepsze to sie usmialam z kuzyna dziewczyny bo ona caly czas mysla ze to chodzi o bramkie na podworko tak do gry w pilkie:-D:-D:-D:-D.


Czy ktoras bedzie na tej kawie czy nie??? bo zaproszen nie bede wysylac.
Monice pasuje we wtorek takze zapraszam na wtorek, wiecej pytac nie bede.
 
Ostatnia edycja:
Ja sie tylko przywitam z Wami wieczorkiem. Juz jestesmy na nowym domeczku i jest super, chociaz panuje dookola wielki chaos. Pewnie z tydzien mi zejdzie zanim dojde do ladu z tym wszystkim
baffled5wh.gif

Ale bardzo sie cieszymy!

Niunka - ja na razie nie potrzebuje bramek, wiec moge Ci pozyczyc
 
reklama
ale tu dzisiaj cisza:szok::szok:
a ja pranie za praniem i to nieszczęsne prasowanie :wściekła/y:
no i odliczamy dni
Kasia.J dzieki za przyjście i prezent Kuba zachwycony :-Dno i miłego rozpakowywanka :tak:
Kasiek co u Ciebie bo strasznie dawno Cię nie było
Magda mam nadzieję że Marysia wraca do zdrowia






 
Do góry