reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Brydka - no pewnie, ze sie nie zna ;-)

Noami - jesli to ma byc 20 to ja chetnie wpadne

K&F - mam nadzieje, ze sie wybierzesz do Noami, teraz moja kolej na martini
 
Hej kobitki !Dawno mnie nie bylo a raczej sie nie odzywalam bo mam troche teraz wiecej na glowie ;-)Czasem poczytywalam ale jak sie juz zbieralam do napisania to cos ktoras z moich coreczek chciala i wiecie jak to jest...hehe dzis sie zbieram i pisze.
U nas po staremu Abi energetyczna jak zawsze;-);-)juz prawie przyzwyczaila sie do swojej siostrzyczki .Olivka juz troche urosla bo wazy 4.4kg a wyszla z wagi urodzeniowej 2.66kg wiec mi sie wydaje ze to super. Caly czas sie teraz usmiecha i jest bardzo grzecznym baby :-).
Bardzo bym chciala sie jakos z wami spotkac moze w przyszlym tygodniu cos sie szykuje?
 
No tak naklikałam sie i wszystko mi wcięło:wściekła/y::wściekła/y:ale widze ze nie jestem sama:-D:-D
Witam kobitki po długiej nieobecności ale ostatni tydzień mieliśmy do bani znowu sie rozchorowaliśmy dzieciaki ledwie zaczęly chodzić do przedszkola i zaraz chore:crazy::baffled: ale wiem to tu norma, tylko szkoda bo już nie płakały a po tygodniowej przerwie ciekawe jak to będzie:baffled:
Kasia i jak sie juz urzadzilaś?, nic sie nie chwalisz jak sie mieszka na nowym:-):-)
Niuńkadomek zaje.... i co masz go juz w domu? no i chwal sie nowa fryzurką było ostre ciecie? U mnie dzis tez była fryzjerka ale tylko podcięla mi włosy z resztą u mnie nie mogła poszaleć bo bym była juz chyba łysa:-):-)
Noami mi tam 20-stego pasuje :tak::tak::tak::-):-)
Brydka i jak tam doszłaś już do siebie?? Kochana a w środe trzymam kciuki i mam nadzieje że to tylko formalność:-):-):-) tylko Ty o nas nie zapomnij jak juz bedziesz w hiszpani:tak::tak:
 
oto nowa ja:-Dnie wiem czy zdjecie weszlo:confused:
 

Załączniki

  • 017.jpg
    017.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 35
Niuńka, ale z ciebie Niuńka, wooow, podoba mi się , Kasi robota ? :-)
Danka wesz co, Ja to już rzygam tym, że mam pełną apteczkę leków, bo ile można.
Oleśka witaj po przerwie kochana, super że Abi się opiekuje, wiesz, Ja to wiedziłam, że będzie dobrze, no i zazdroszczę Ci dwóch córek :-D
 
dzeiki laski.
oczywiscie Kasi arcydzielo:-)troszkie to inaczej wyglada na zywo ,oczywiscie lepiej;-):-p, no dobra koniec samochwaly:-p:-)
 
reklama
Do góry