reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

HEjka z rana!
Moje dziecie wstalo o 7 nakryl je maz w lazience kopletnie naga smarujaca sie 'kremikiem':szok: na szczescie byla to olivka dla dzieci-no mowie wam ta moja cora to taka aparatka ze szok:-D
My niestety znowu chorzy:-(Abi przewiao jak byla w pre school:wściekła/y:
Mojej Olivce ciagle ropnieja oczy i kazali mi tu woda przemywac ale wkurzam sie bo to juz prawie 3 miesiace i nie przechodzi czy ktorejs z was dzidzia tak miala?Jakies rady co robic?
Monia przesliczny bobasek:tak:Gratulacje!
 
reklama
Witam dziewczyny "stare" i "nowe":-)
wiem, wiem, długo mnie nie było ale zaczeła mi się praca na nocną zmianę , do tego szkoła , dom i wiecie jak to jest, wręcz" chodzę na rzęsach":dry:
Monia cudny ten Twój maluszek:-):tak:
oj , gdybym była młodsza, to chyba bym się skusiła:tak::-D

Nie wiem czy zdążę się przeprowadzić przed świętami, ale od razu po świętach napewno przeprowadzka:tak:
tak jak pisałm wcześniej jak tylko jakoś się urządzę zapraszam na imprezkę i mam nadzieję, że nie zawiedziecie:tak:
Jutro niestety na noc do pracy i tak cały tydzień więc będę zaglądać z doskoku.
Miłej niedzieli koleżankom życzę:-):tak:
 
Hej Kobitki u nas duzo sie dzieje ;-)Dzis podpisalismy umowe na nowy domek i zaczynamy remoncik i przeprowadzamy sie :tak:
Niestety dzieci znowu mam chore :-(
A co tu taka cisza????:szok:
 
◊............,-.,-.
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
◊............(..(..(
◊.............\..)..)._..-.._
◊............__)/.,','.......`.
◊..........,".....`......,--...`.
◊........,"...@.........'....`...\
◊.......(Y.............(...........;''.
◊........`--.____,.....\..........,..;
◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'
◊............(((_,-.(((______,-'
Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa
>>>>>>,<<<<<<<
Wesołych Świąt
życzy Marzena z rodziną
 
Do góry