reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Ja sie wpadam tylko przywitac i dolaczyc do szacownego grona:-):-):-)
Zajrze popoludniu i cos wiecej naskrobie:tak::tak::-D:-D. Udanego dzionka mumuski;-)
 
reklama
witam
ale u mnie pogoda
szlag mnie trafi niedługo bo juz pierdolca dostaje w tym domu:/
nawet nie pojde zwazyc dziecka, bo leje oczywiscie od niedzieli non stop:/ do tego mała wstała sobie po 5 i nawet nie mysli o spaniu, buuuu, jakis kiepski dzien dzis mam:/
 
Jola, słuchaj, Mój też wstał Jak Sara, ale kurcze poszedł spać o północy. Wczoraj po mieście padł mi z miejsca i tak sobie pomyślałam, że super, pospi do rana, jak matek Malinie, ale nie, wstało mu się i szalało dziecko, szalało .
Kamil dziś znalazł robotę w Hull, będzie z pracy pisał emila :-D zapytaj Michała, co z weekendami, jak stoicie, może się jakoś zgadamy, to w weekenda, gdzieś coś ;)
 
Monika, u mnie kropiło, jak śmieci wyrzucałam, ale kurcze jak się dowedziałam od Celiny, że w Polsce ciepło to zazdrościłam :zawstydzona/y::-) Mój już czadu daje :-)
 
Jola, słuchaj, Mój też wstał Jak Sara, ale kurcze poszedł spać o północy. Wczoraj po mieście padł mi z miejsca i tak sobie pomyślałam, że super, pospi do rana, jak matek Malinie, ale nie, wstało mu się i szalało dziecko, szalało .
Kamil dziś znalazł robotę w Hull, będzie z pracy pisał emila :-D zapytaj Michała, co z weekendami, jak stoicie, może się jakoś zgadamy, to w weekenda, gdzieś coś ;)


zajebioza:)
ale fajnie jak byscie tu zlądowali:)
chyba bym sie posikała z radosci:DDDD
 
Monika, u mnie kropiło, jak śmieci wyrzucałam, ale kurcze jak się dowedziałam od Celiny, że w Polsce ciepło to zazdrościłam :zawstydzona/y::-) Mój już czadu daje :-)


moja tez odwala
nauczyła sie i włazie do przyczepki, takiej na zabawki
ledwo jej sie tyłek miesci ale gramoli sie jak moze
do tego to jej "chodzenie"
oczy w tyłku musze miec:/
 
reklama
Do góry