reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Mogę Ci mówić cocolino ? a może ty masz taki nick. Imiona pamiętam, nicków nigdy :-D:-D:-D Siemasz

A skąd pochodzisz ?

Niuńka, siemasz lalka, fajnie że napisałaś ;)

Jolek, pracuj, dałam nowe linki do zassania na szkole :***
 
No to ja tez sie zamelduje :-)
Doswiadczenia nie mam zadnego bo dopiero 13 listopada zostane mamusia po raz pierwszy, tzn taki mamy termin a jak bedzie wiadomo, ze, nie wiadomo :-D Porod w Pontefract, zobaczymy jak bedzie :sorry2:

Pozdrowka
 
Witam mamuski w ten okropny zimny dzien, az nie chce sie wychodzic:no::no: Wkoncu zasiadlam:zawstydzona/y:i moge na spokojnie cosik napisac. My wszyscy przeziebieni, Aga ma taki kaszel ze az ciarki przechodza, wiec wczoraj zaliczylismy jeszcze lekarza i zaszaleli bo do paracetamolu dali jeszcze syrop na kaszel. Czasem mysle, ze szkoda czasu na siedzenie w przychodni, ale przynajmniej osluchali, wiec z czystym sumieniem puszczam ja do szkoly. Przy okazji dowiedzialam sie ze mamy wpisany inny adres , calkiem milo z ich strony...
 
Witam nowe mamuski cocolino25 i adas13, skad dokladnie jestescie, napiszcie cos wiecej. Adas13 jesli bedziesz rodzic w Pontefract to chyba gdzies blisko mnie mieszkasz bo my jestesmy z Knottingley:-):-):-). Chociaz jedna mamuska blizej mnie:laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry