reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Brydka

Optymistycznie...
Dołączył(a)
12 Listopad 2006
Postów
870
Miasto
Już nie Shipley :)
No to, że Ja zakładam iż moja Jolek próbowała od dawna i się nie udawało wątek o mamach nie tylko z Bradford, ale i z West, East, North Yorkshire.
Czegoś zapomniałam ? Mam nadzieję, że nie ;)

Jolka, dajesz ;)
 
reklama
Znalazłaś Nas ;-):tak::-D:-). Jolek nie jest z Bradfordu, a może i coś więcej się będzie działo :tak: W sensie dziewczyny od nas z Grona spotykają się na wycieczki gdzieś pośrodku, Ja byłam u Jolek w Hull niedawno ( żałuję, że wtedy na noc nie zostałam, bo fajnie było ), ale chciałabym i inne poznały części UK ;-) Buziaki Monik
 
no dobra
to pare słow o sobie, bo wy tu pewnie wszystkie sie znacie, tylko ja zielona gęs:)

nazywam sie Jolka
mam 26 lat, od 4 lat mieszkamy w Cottingham a od 14 miesiecy mam córunie Sarę:)
urodzila sie w szpitalu w Hull - super opieka warunki i cała reszta:)
wszyscy narzekają na opiekę lekarską a ja miałam i mam wielkie szczęscie ze jeszcze sie na nikim tu nie zawiodła:)
Siedze w domu od 2,5 roku, co szczerze mówiąc troszke mnie juz zaczyna męczyc i nudzic. Do tego na mojej wiosce polaków, w tym fajnych mam nie ma, bo wiadomo, ze nasi rodacy drzwiami i oknami do miasta walą:)

Generalnie, fajnie mi sie tu zyje ale czas podjąc decyzje, Polska czyWielka Brytania.
I to jest mój, nie tylko mój, ale nasz największy problem, bo sami nie wiemy co i jak :/
tak wiec, zyjemy sobie narazie niezdecydowani, co chcemy ze sobą i naszym zyciem począc.

to chyba na tyle ode mnie bedzie:)
 
No wiem Jolka, że dałam ciała, ale nie raz jeszcze się uwidzim, mam nadzieję, że zapakujesz w końcu Miśka do auta :-):tak: No i opis siebie zrobilaś bomba.
Generalnie powinnaś napisać, że jesteś cool i kozak :-D
 
reklama
Do góry