reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Witajcie dziewczynki. Już niedługo jedziemy do lekarza, więc się wszystko okaże. Mam nadzieje,że nie jest to nic groźnego, bo szczerze wam powiem jakaś niespokojna jestem.No ale nie ma na zapas co się martwić.
Dziewczynki, które wpadają na imprezkę wyślijcie mi wiadomość na PW i wyślę wam mój adres.
 
reklama
Magda-to jest normalne ze czujesz niepokoj,kazda mama chcialaby zeby jej dziecko nie chorowalo tylko sie smialo:tak::tak:
Niunka-no no leniwie tutaj jest:-D:-D:-DJa za to mam sporo roboty teraz:tak:PAKOWANKO:tak::tak::tak::tak:
 
Witam mamusie :-) Ale znowu zima sie zrobila, u mnie bez przerwy pada snieg, czyli szykuje sie udane popoludnie, dorobimy balwankowi braciszka:-D:-D:-D

cfcgirl- trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok, i bezpiecznej drogi zyczymy:tak:

Kasia.j- moja tez sie cieszyla, ze wraca do szkoly nie ma to jak dzieciaczki, mama to za malo;-)

noami81- wspólczuje, teraz jazda samochodem to naprawde niezla nerwówka, ja swojemu tylko macham na powitanie i maszeruje piechota, ale na szczescie mam wszystko blisko, najgorsze ze Anglicy nie maja pojecia jak prowadzic w takich warunkach:crazy:. A ten pomysl z basenem to super pomysl, zaluje ze ja nie chodzilam z Aga jak byla taka mala, teraz nauka plywania bedzie duzo trudniejsza

doris78- ale fajowo, udanych wakacji:-)
 
Cześć dziewczyny w ten biały zimowy dzień!!!!!!!!!!!
cfc nie martw się, zobaczysz wszystko bedzie OK, taka juz nasza natura, ze martwimy się na zapas:-( Super że Marysia raczkuje, tylko teraz oczy trzeba mieć wkolo głowy bo wszedzie wejdzie:-):-):-) jak przypomne sobie jak moje dzieciaczki zaczęły raczkować i jak się rozbiegły to czasami nie wiedziałam które pierwsze łapać:tak::tak::tak:
Doris- ale Ci zazdroszcze, też bym się wyrwala od tej szarej rzeczywistosci i pojechała sobie na narty:happy::happy:
 
własnie dostałam sms-a od Magdy ,narazie nic nie wiadomo i zostają w szpitalu na badaniach ,jak cos będzie wiedziała da znać .

3745.png




 
Cfc nic sie nie denerwuj napewno wsystko bendzie ok:tak:
a z powodu raczkowania to gratulacje dla Maryni.;-)
Agus fajny balwanek!

Doris ale masz fajnie!ja tez chce do polski.....:-(
A co do soboty to ja bende!Moj maz sie zamienił zmianami!
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Dziewczynki jesteśmy w domku. Marysię usypiali jednak do badania. Starszny widok, takiego uspanego dziecka. Mam nadzieje,że nigdy więcej. Okazało się,że nosek coś blokowało zaaplikowli kropelki i ma to pomóc.Mam nadzieje,że tak będzie,
Dziewczynki co do soboty.Co pijemy?? Ugadajmy się,żeby nie było tak,że mieszankę wielką zrobimy. Także ja proponuje wódeczkę albo whiskey. A co do jedzonka to wolna ręka. Myśle ,ze między 17.30 -18 będzie ok. Także czaekam na was. Która potrzebuje mój adres , wyśle na priva.Mój adres jest też na wątku zamkniętym.
całuski i dziękuję,że myślami byłyście z nami.
 
reklama
Magda super ze jestescie juz po tym badaniu przynajmniej wiesz co Marysi dolega i miejmy nadzieje ze kropelki pomogą i już wszystko będzie dobrze z jednej strony dobrze ze małą uspali przynajmniej nic nie czuła, chociaz wiem co przeżywałaś mój Mikołaj miał kiedyś zabieg i też musili go uspać trwalo to wszystko 5 min ale dla mnie to była wieczność:-:)-( Dużo zdrówka dla Marysi:-)
 
Do góry